x-kom hosting

problem z internet explorer 7 , ciągłe błędy

iwcia03
utworzono
utworzono

witam mam problem z przeglądarką internet explorer 7 , mianowicie przy każdej próbie zamknięcia jakiejkolwiek strony pojawia się informacja "wystąpił błąd z aplikacją internet explorer i zostanie ona zamknięta" potem wyświetla się sygnatura błędu

AppName: iexplore.exe

AppVer: 7.0.6000.16414

Offset:00000000

jest to strasznie uciążliwe , mam nowy komp i był już w serwisie ale nic niezrobili , kazali przeinstalować system , ale pomogło to na krótką metę , można zwariować , jeżeli ktokolwiek wie co mogę zrobić aby to naprawić to będę bardzo wdzięczna pozdrawiam

nazir
komentarz
komentarz

Zainstaluj Mozillę Firefox i jak najszybciej wywal IE !

Kurzun
komentarz
komentarz
wywal IE

Wywalać to nie radzę, lepiej niech pozostawi :>

Ale fakt zainstaluj Operę albo Firefoxa.

nazir
komentarz
komentarz

Ale się czepiasz, chodziło mi o niekorzystanie z tej przeglądarki :)

iwcia03
komentarz
komentarz

witam ponownie ,mam pytanie czy zmiana przeglądarki napewno pomoże, przyzwyczaiłam się już do explorera sądziłam , że explorer jest jedną z lepszych przeglądarek

nazir
komentarz
komentarz

Na pewno nie jest bo ma sporo luk i wchodzą przez IE wirusy.

Zmiana na pewno pomoże.

iwcia03
komentarz
komentarz

ok , jaka w takim razie przeglądarka będzie najlepsza i czy explorer zostanie w komputerze po zainstalowaniu nowej oraz czy niebędzie sprawiał kłopotów. a co ze stronami w dziale "ulubione"czy wszystkie zostaną skasowane? jestem początkująca i nieznam się na tym dlatego pytam znawców tematu pozdrawiam iwcia03

iwcia03
komentarz
komentarz

witam niestety link pana moderatora w niczym mi niepomógł, tam wogóle nie ma informacji o przeglądarce którą mam , ale dziękuję za dobre chęci pozdrawiam iwcia03

DoGeR
komentarz
komentarz
jaka w takim razie przeglądarka będzie najlepsza

Mozilla Firefox (www.firefox.pl)

iwcia03
komentarz
komentarz

ok super dziękuję za pomoc tutaj zawsze znajdzie się ktoś skory do pomocy pozdrwiam iwcia03

GoBi
komentarz
komentarz
. a co ze stronami w dziale "ulubione"czy wszystkie zostaną skasowane?

Możesz je łatwo wyeksportować do firefoxa :) plik->improtuj-> postępuj według kreatora :)

nazir
komentarz
komentarz

Przy pierwszym uruchomieniu nawet Mozilla się pyta czy chcesz wyeksportować dane z IE.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.