x-kom hosting

problem z dc w grach

Sufraos
utworzono
utworzono

Problem występuje tylko gdy internet mam na kablu. W grach i np teamspeak co kilka lub kilkanaście minut wyrzuca mnie z gry co jest bardzo irytujące. Kolega, który ma takiego samego operatora i internet miał taki problem, który sam zniknął. W pewnym momencie mi także zniknął jednak bo około miesiącu wrócił i trwa już tak z 2 tygodnie.

Operator: Darnet

Model Routera: zte zxhn f660

Internet Światłowodowy

Melchior2137
komentarz
komentarz

Na chłopski rozum może kabel jest uszkodzony?

Sufraos
komentarz
komentarz

tak szczerze to nie myślałem o tym. Kolega o którym wspominałem próbował na wielu kablach jednak nic nie pomogło. Nie mam innego kabla, ale ogarnę jakiś nowy i to sprawdzę

inne kable nie działają problemy wciąż niestety występują

Ogólnie mogę jeszcze dopowiedzieć że dc nie występują w tym samym czasie. Chodzi mi o to że jak gram np w league of legends i gadam z kimś na ts3 to może mnie wywalić z ligi a na ts wciąż będę i na odwrót 

odkryłem coś nowego, mianowicie problemy występują także gdy podłączyłem mojego laptopa do kabla internetowego

Sufraos
komentarz
komentarz

za to że nikt nie odpowiada moge zalożyc ze nikt nie wie jak to naprawić XD, mogę się założyć ze to problem z routerem ponieważ żadna karta sieciowa ma problemy z tym routerem mianowicie zamiast tam np 30 mb/s pokazuje 0,5. Testowałem na kilku kartach więc to zapewne wina routera. Pogadam z dostawcą internetu i zmienię router i zobaczę czy problem będzie występował

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.