x-kom hosting

brak możliwości wejścia na niektóre strony internetowe

Breczek
utworzono
utworzono

Witam, nie mogę wchodzić na niektóre strony internetowe na moim laptopie z win10, występuje to tylko na laptopie bo na telefonie mogę wchodzić normalnie na wszystko. Co może być tego problemem? Jak to naprawić? Zmiana dns nie pomaga. Czytałem o tym na innych forach ale nic nie pomagało, zastanawiałem się nad zresetowaniem do ustawień fabrycznych, lecz szkoda mi wszystko od nowa wgrywać :/. Jak ktoś wie jak to naprawić prosiłbym o napisanie odpowiedzi z góry dzięki.

politolog
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Breczek napisał:

Jak ktoś wie jak to naprawić prosiłbym o napisanie odpowiedzi z góry dzięki.

Skopany SSL.

gavron7
komentarz
komentarz

zła data/godzina

burner82
komentarz
komentarz

Próbowałeś na co najmniej na dwóch różnych przeglądarkach? Np. Firefox, Chrome.

Czy masz ping na stronę, która się nie otwiera? Jaki błąd/informacja się pojawia?

Breczek
komentarz
komentarz

@gavron7 data i godzina jest dobra 

@burner82 Na żadnej przeglądarce nie działa pojawia się komunikat "nie można nawiązać połączenia z tą stroną"

burner82
komentarz
komentarz

A pinga masz?

Masz jakiś antywirus? Możesz go na chwilę wyłączyć i sprawdzić czy zadziała?

Breczek
komentarz
komentarz
23 godziny temu, burner82 napisał:

A pinga masz?

Masz jakiś antywirus? Możesz go na chwilę wyłączyć i sprawdzić czy zadziała?

Nie mam pingu. Jedyny antywirus jaki posiadamy to windows defender lecz po jego wyłączeniu nic się nie zmienia.

gavron7
komentarz
komentarz
13 minut temu, Breczek napisał:

Nie mam pingu. Jedyny antywirus jaki posiadamy to windows defender lecz po jego wyłączeniu nic się nie zmienia.

dobre :P

- masz pinga?

- nie mam :P

 

buahhahaa

 

może zacznij od wypełnienia ankiety

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.