x-kom hosting

problem ze sterownikami płyty głównej

mochilovq
utworzono
utworzono

Hejka, mam problem ze sterownikami płyty głównej, mianowicie gdy wchodzę w menedżera urządzeń pokazuje mi ze nie mam zainstalowanych żadnych sterowników do płyty głównej, automatyczne wyszukiwanie sterowników nie wyszukuje żadnych, potem pobierałam sterowniki  ze strony producenta po czym przy ręcznym instalowaniu system nadal również żadnych nie wykrywał :/  Płyta główna: asrock b460m pro4

Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką?

mochilovq
komentarz
komentarz

@Niebieska z witaminką w sensie? 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Witaminka = aktywator

mochilovq
komentarz
komentarz

@Niebieska system brałam ze starego laptopa więc raczej oryginalny

Niebieska
komentarz
komentarz

I stąd masz problemy, system na nowym kompie powinnaś zainstalować od nowa. 

mochilovq
komentarz
komentarz

@Niebieska okej, czyli kupienie nowego windowsa i zainstalowanie go rozwiąże problem?

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jeżeli masz konto MS, możliwe, że klucz do windowsa przypisał się do konta i uda się go użyć na drugim kompie.

mochilovq
komentarz
komentarz

@Niebieska właśnie mam i pisze że system jest aktualny i połączony właśnie z obecnym komputerem (laptop był odłączany i klucz z niego instalowałam na tym własnie komputerze)

super3
komentarz
komentarz (edytowane)

ja jak skladałem pc to wziąłem instalator windows ktory jest za darmo i jezeli nie masz klucza napisanego na obudowie to musisz tam dac "nie mam klucza" a pozniej zalogować się na konto ms i powinno ci pobrać klucz. jeżeli źle zadziała to przepraszam 

mochilovq
komentarz
komentarz

@super3 dokładnie tak samo robiłam, najpierw robiłam wszystko na darmowym a potem wpisywałam klucz, ale sterowniki się nie zainstalowały. 

Mógłby ktoś może mi sprawdzić które powinnam pobrać, bo możliwe że pobierałam złe. 

image.png.5e141a8f02233afc5b38906d4a558d6f.png 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.