x-kom hosting

Smartfon lepszy od POCO X3

Wrynona
utworzono
utworzono

Chciałam kupić POCO X3, ale ostatecznie stwierdziłam że mogę trochę dopłacić i kupić lepszy telefon. Pytanie tylko, czy lepszy telefon nie jest czasem dużo droższy od POCO X3?

Wrynona
komentarz
komentarz
28 minut temu, GasparD38 napisał:

Zależy czego dokładnie szukasz i w jakich firmach dobierasz, bo tak na prawdę za 1000 z hakiem jest już sporo wartych uwagi propozycji, lepszych od powyższej, na pewno pod względem stylistycznym :E

Osobiście proponuję dopłacic do innego Xiaomii albo spojrzeć na modele Samsunga ale tak jak mówię zaleźy czego dokładnie wymagasz od telefonu w tej cenie. Bo Xiaomii napewno będzie wypadać prawie najmocniej jeśli chodzi o "bebechy" w tej cenie.

 

Ja osobiście Kupiłem tydzień temu Samsunga M31s za ok 1200zł, jak narazie jestem z niego zadowolony ale zobaczymy jak z trwałością (też sobie przemyśl) 

Phone ma podobne dane techniczne jak ta X3 więc i taka powinna w pełni ci wystarczyć, jeśli będzie on użytkowany do zajeć głównie codziennych to raczej nie ma co dopłacać.

Samsung i Huawei odpadają. Telefonu będę używać do wszystkiego i przez długi czas, bo nie mam komputera, tabletu czy laptopa. Czyli np. oglądanie filmów bądź granie w gry. Wygląd telefonu jest mi obojętny, bo najważniejsze jest dla mnie działanie. Interesuje mnie jak najbardziej opłacalny model, POCO X3 chyba taki nie jest, bo w większości sklepów dostępny jest w cenie 1200 zł, a ja go wybrałam bo był wszędzie przedstawiany jako najlepszy smartfon do 1000 zł. Podejrzewam, że najlepszym telefonem do 1200 zł już nie jest

Wrynona
komentarz
komentarz
43 minuty temu, GasparD38 napisał:

Ogólnie nie sugeruj się za bardzo rankingami bo one często moga być poprostu nie aktualne, i same w sobie średnio miarodajne, ale jeśli naprawdę zależy ci na smartfonach głownie od xiaomi to nawet w porównaniu do tego:https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-9-pro-6-128gb-interstellar-grey?gclid=Cj0KCQiA_qD_BRDiARIsANjZ2LBSSzZfKyy6GeY6PxGBoWTmfN5ctAxlwe0xELCaRPCqLfKlTN_3CeEaAv2gEALw_wcB

Twoja propozycja wgl nie jest opłacalna.

Polecam też zwrócić uwagę na Motorolki jeśli zależy ci na dosyć pojemnej baterii w podobnej cenie.

No to muszę ci powiedzieć że nieźle mi teraz namieszałeś w moim smartfonowym światopoglądzie i nie wiem już komu wierzyć ;)

48 minut temu, GasparD38 napisał:

Ogólnie nie sugeruj się za bardzo rankingami bo one często moga być poprostu nie aktualne, i same w sobie średnio miarodajne, ale jeśli naprawdę zależy ci na smartfonach głownie od xiaomi to nawet w porównaniu do tego:https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-9-pro-6-128gb-interstellar-grey?gclid=Cj0KCQiA_qD_BRDiARIsANjZ2LBSSzZfKyy6GeY6PxGBoWTmfN5ctAxlwe0xELCaRPCqLfKlTN_3CeEaAv2gEALw_wcB

Twoja propozycja wgl nie jest opłacalna.

Polecam też zwrócić uwagę na Motorolki jeśli zależy ci na dosyć pojemnej baterii w podobnej cenie.

Pod jakimi względami Redmi Note 9 Pro jest bardziej opłacalny od POCO X3? Czy Motorole tylko baterie mają lepsze od POCO X3?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

nie bierz żadnych samsungów chyba że lubisz się denerwować :E

 

Oraz żadnych motoroli i huawei :jarek:

Wrynona
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Twój_pomocnik napisał:

nie bierz żadnych samsungów chyba że lubisz się denerwować :E

 

Oraz żadnych motoroli i huawei :jarek:

Przestrogę na temat Samsunga już słyszałam i dlatego go wykluczyłam już na począdku, choć do dziś nie wiem co z nim nie tak ;)

Huawei wiadomo, nie ma Googla, więc też wykluczony od samego początku, ale o Motoroli jeszcze nic złego nie słyszałam (dobrego też za dużo nie słyszałam, w sumie to prawie nic o tej marce nie słyszałam)

Pentium320
komentarz
komentarz

Samsungi trochę wyszły na prostą ostatnimi czasy, ale różnie bywa z opłacalnością.

 

Jeżeli miałbym do czegoś dopłacić, to ewentualnie do Mi 10 Lite 5G (nie 10T, nazewnictwo Xiaomi to tragedia).

Na plus dla niego to lepszy jakościowo ekran Amoled (aczkolwiek pozbawiony jest przez to odświeżania 120Hz - więc tu bardziej kwestia na czym ci zależy), trochę szybszy procesor, nieco bardziej kompaktowe wymiary oraz 5G (chociaż to ostatnie to raczej obecnie ciekawostka, ewentualnie na przyszłość).

Jedyny problem jest taki, że coraz ciężej go dostać, ale jeśli się już uda to przeważnie schodzi w okolicy 1200zł (czasem poniżej 1100, ale to bardziej promocyjnie lub lokalnie). Czy warto dopłacać? Wszystko zależy tak naprawdę od tego na czym ci zależy.

Wrynona
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Pentium320 napisał:

Samsungi trochę wyszły na prostą ostatnimi czasy, ale różnie bywa z opłacalnością.

 

Jeżeli miałbym do czegoś dopłacić, to ewentualnie do Mi 10 Lite 5G (nie 10T, nazewnictwo Xiaomi to tragedia).

Na plus dla niego to lepszy jakościowo ekran Amoled (aczkolwiek pozbawiony jest przez to odświeżania 120Hz - więc tu bardziej kwestia na czym ci zależy), trochę szybszy procesor, nieco bardziej kompaktowe wymiary oraz 5G (chociaż to ostatnie to raczej obecnie ciekawostka, ewentualnie na przyszłość).

Jedyny problem jest taki, że coraz ciężej go dostać, ale jeśli się już uda to przeważnie schodzi w okolicy 1200zł (czasem poniżej 1100, ale to bardziej promocyjnie lub lokalnie). Czy warto dopłacać? Wszystko zależy tak naprawdę od tego na czym ci zależy.

Nie znam się na tym aż tak dobrze, ale wydaje mi się że wybrałabym odświeżanie 120 Hz ponad dobry ekran. Nie chcę też przepłacać, jeśli POCO X3 lepiej sobie radzi w grach albo szybkości to wybrałabym POCO. Jeśli jest jakiś inny telefon do 1300 zł, który lepiej sobie radzi w tej kwestii to wybrałabym ten inny telefon. Ważny jest dla mnie najszybszy procesor, największy RAM, najdłuższy czas pracy baterii, największe odświeżanie ekranu w tej cenie. Dlatego chciałabym wiedzieć czy w cenie do 1300 zł dostanę lepszy telefon w tych kwestiach od POCO X3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.