x-kom hosting

Kamera camspot 5.0 overmax

Mateuszol
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam kamerę ip/wifi overmax Camspot 5.0 czy dałoby radę jakoś skonfigurować żeby dało się poprzez przeglądarkę albo program mieć obraz z kamery czy pozostaje tylko aplikacja na telefon?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko się da, pozostaje tylko kwestia $$$ :>

 

ps. odpowiedź na pytanie - "Tak, da się"

Mateuszol
komentarz
komentarz
23 minuty temu, gavron7 napisał:

Wszystko się da, pozostaje tylko kwestia $$$ :>

 

ps. odpowiedź na pytanie - "Tak, da się"


no to czekam na informację, a pisząc że pozostaje kwestia $$$ zwykły użytkownik pewnie zarobiłby już pewnie bana

Gość
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Mateuszol napisał:


no to czekam na informację, a pisząc że pozostaje kwestia $$$ zwykły użytkownik pewnie zarobiłby już pewnie bana

 

nie dostał by, nie dostał

 

10 godzin temu, Mateuszol napisał:

Witam. Posiadam kamerę ip/wifi overmax Camspot 5.0 czy dałoby radę jakoś skonfigurować żeby dało się poprzez przeglądarkę albo program mieć obraz z kamery czy pozostaje tylko aplikacja na telefon?

 

a jakiej odpowiedzi oczekujesz po tak zadanym pytaniu?

nic nigdzie w żadnej kamerze nie trzeba konfigurować :> wystarczy wyłapać strumień. Na dowolnym odtwarzaczu to odpalisz np. VLC

Na podobnej zasadzie jak sciągasz sobie filmy/mp3 z YT/CDA czy czegoś takiego.

W dzisiejszych czasach naprawdę wszystko się da.

 

PS. Poszukaj pod magicznym słowem strumień / rtsp...

Mateuszol
komentarz
komentarz

niestety w żaden sposób nie działa

Gość
komentarz
komentarz

nie na fajnie, a jaki adres wpisywałeś że wiesz że nie działa?

Mateuszol
komentarz
komentarz

próbowałem wszystkie sposoby  rtsp://

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

aha, czyli to jest link kóry próbowałeś? kolego, może i się czepiam, ale aby uzyskać odpowiedź potrzeba też iniciatywy z Twojej strony.

 

nie wiedziałem że na google wchodzisz https://

a na onet wchodzisz https://

 

zaraz zaraz, moment, przecież oba linki są takie same -> wynika z tego że internet składa się z jednego serwera.

 

 

 

wiesz co Ci powiem, guzik a nie próbowałeś! Daleko nie trzeba szukać! Pierwszy link z google!!!!

ŻENADA!

https://www.ispyconnect.com/man.aspx?n=Overmax

 

 

ps. jak nadal masz problem to PODAJ LINK jaki wpisujesz aby się dostać do strumienia!

 

 

Mateuszol
komentarz
komentarz

np rtsp://192.168.0.117:554/11
rtsp://192.168.0.117:554
rtsp://192.168.0.117:80

rtsp://admin:admin@192.168.0.117/live/ch0

po za tym do camspot 5.0 nie ma

Gość
komentarz
komentarz

daj mi dostęp przez teamviewer wieczorem ok?

 

Mateuszol
komentarz
komentarz

W instrukcji pisze tak jak na załączonym obrazku więc chyba nic z tego

Przechwytywanie.JPG

Gość
komentarz
komentarz

Powiem Ci tak... Od 1999 do 2016 roku i przez chwilę w 2020 pracowałem w Zabezpieczeniach Technicznych, a więc systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, systemu kontroli dostępu oraz systemy telewizji przemysłowej CCTV... W 2015 lub 16 roku (bardzo utkwiło mi to w pamięci, zaraz zobaczysz dlaczego) firma w której pracowałem miała za zadanie zabezpieczyć ogródki działkowe kilkoma kamerkami. Wybór padł na jakieś dziwne kamerki, które miały od razu wejście na kartę pamięci (ze względu na duże odległości a małe koszty miało nie być rejestratora). Wziąłem tą kamerkę, skonfigurowałem, pobawiłem się i nie znalazłem opcji aby 'zgrać materiał' bez wyjmowania karty z kamery (tzn zdalnie)... Zadzwoniłem do producenta i wiesz co się zapytał? W JAKI SPOSÓB SKONFIGUROWAŁ PAN KAMERĘ BEZ INTERNETU? PRZECIEŻ ONE NIE DZIAŁAJĄ BEZ INTERNETU!

 

No popatrz, a moja działała... :P

Chcę Ci powiedzieć żebyś nie wierzył w instrukcje. 'Instrukcja' o ile w ogóle w dzisiejszych czasach coś takiego istnieje jest dla 'debili' skończonych, którzy nie mają za grosz wyobraźni....

 

Daj mi dostęp wieczorkiem do teamviewera, a udowodnie Ci że wyciągniesz bez problemu strumień. Tak jak teraz pisząc to nie jestem w stanie Ci pomóc bo musiałbyś sprawdzić każdy link, a tego jak widać nie chcesz zrobić :(... Tak czy siak bardziej sprawdź to co ja Ci wysłałem niż instrukcje....

 

 

Mateuszol
komentarz
komentarz

nie chce żeby ktoś mi grzebał w kompie nawet jeśli mam nad tym kontrolę, nie możesz po prostu wytłumaczyć krok po kroku?

Gość
komentarz
komentarz

Wytłumaczyłem:

19 godzin temu, gavron7 napisał:

Tak jak teraz pisząc to nie jestem w stanie Ci pomóc bo musiałbyś sprawdzić każdy link, a tego jak widać nie chcesz zrobić :(... Tak czy siak bardziej sprawdź to co ja Ci wysłałem niż instrukcje....

 

Mateuszol
komentarz
komentarz (edytowane)

Tyle że sprawdziłem każdy link. Przez przeglądarkę ciągle wyskakuje komunikat Przekroczono limit czasu połączenia

a np przez VLC
Błąd połączenia lub Twoje dane wejściowe nie mogą być otwarte:


Dodam jeszcze że dodałem różne porty w routerze

Przechwytywanie.JPG

Gość
komentarz
komentarz

No właśnie...

Coś tam wiesz ale do końca nie jak to powinno działać... Możesz nawet sobie zrobić DMZ i i tak nie ruszy! Skoro sprawdzasz w sieci lokalnej to przekierowanie portów nie jest potrzebne bo urządzenia widzą się bez niczego! Dlatego właśnie nie jestem w stanie pisząc Ci pomóc, potrzebuje dostęp na dosłownie 5-10minut.

 

Jedyne co jeszcze mogę Ci podpowiedziećto skoro działa Ci apka na telefonie to podłącz telefon do wifi, odpal jakiegoś sniffera na telefonie i tą apkę. Ze sniffera dowiesz się jaki port i jaki adres :P Tylko od razu powiem, to też trzeba umieć czytać...

 

 

 

Mateuszol
komentarz
komentarz

Żaden program typu sniff nie wyszukuje tej aplikacji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.