x-kom hosting

Zdalne sterowanie komputerem

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: baca130 ,
baca130
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, szukam programu którym mógłbym zdalnie sterować komputerem przez internet. Np. laptop byłby w domu podpięty do internetu ze zmiennym IP a ja mógłbym w dowolnym czasie podpiąć się do niego, nawet po miesiącu bez konieczności ponownej autoryzacji na tym drugim. Po ewentualnym restarcie automatycznie logował się.

Czy coś takiego istnieje? Mogą być płatne, o ile nie z przesadzoną ceną.

Edit: Oczywiście program na windowsa.

Gość
komentarz
komentarz

TeamViewer

  • Rekomendowana odpowiedź
baca130
komentarz
komentarz
11 godzin temu, gavron7 napisał:

TeamViewer

Dzięki za odpowiedź, choć nie przyda się. Program jest dobry jak chce się połączyć z kimś a nie do zdalnego sterowania własnego komputera niekoniecznie, niestety musiałem często ingerować w drugi laptop, żeby program poprawnie działał. Testowałem tylko wersje darmową i może to tylko jej bolączka, ale cena miesięczna za płatną powala.

 

Znalazłem ciekawe darmowe rozszerzenie na przeglądarkę, "Chrome Remote Desktop", Jak na razie działa bardzo dobrze. Przeglądarka sama włącza się po starcie systemu jak i od razu jest gotowy wirtualny pulpit. Logowanie jest na zasadzie tego samego kąta google, więc zmienny IP nic nie robi. Jak na razie spełnia wszystkie wymagania.

 

Ale jak ktoś zna jeszcze lepsze rozwiązanie, to chętnie przetestuje.

Gość
komentarz
komentarz

Czemu musisz ingerować w drugi komp? Instalujesz i zapominasz... Nie musisz nic ingereować

 

 

9 godzin temu, baca130 napisał:

kąta google

 

mój google ma konto, Twój najwyraźniej stoi w kącie za karę

 

jeszcze może być VPN + VNC

baca130
komentarz
komentarz

Fakt konta nie kąta, nie wiem dlaczego tak napisałem :O

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.