x-kom hosting

Jaki sklep wybrać

Viroz
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Z góry przepraszam, jeżeli powielam ten temat, ale mam problem z wyborem sklepu, póki co wszystko wybierałem na Proline, ale po prostu nie wiem, czy jest to najlepsza opcja, macie może jakieś źle doświadczenia z tym sklepem, a może po prostu jest jakiś inny, lepszy wybór? Ja chcę kupić komputer i nie ukrywam, że zależy mi na cenie, ale nie bardziej niż na ewentualnym support'cie(głównie reklamacjach sprzętu).

 

Sklepów po prostu jest za dużo, abym mógł wybrać jakiś sensowny. Przecież po wpisaniu w google'a "jaki sklep internetowy wybrać", czy coś tego typu, to wyświetlą mi się sklepy, które najwięcej zapłaciły za reklamę na danym serwisie, a przecież nie o to chodzi. 

 

Dodam jeszcze, że na Proline póki co kupowałem monitor i z niczym nie było problemów.

 

(Ps. Nie wiedziałem w jakim dziale wstawić ten temat, więc wybrałem najbardziej pasujący)

Dżery
komentarz
komentarz

Nigdy nie biorę od sklepu, gdzie jest najtaniej. Chytry dwa razy traci.

Ja biorę od xkomu, gdzie jest niekoniecznie tanio, ale ja mam do nich 50 metrów. Problemów z reklamacją nigdy nie miałem, zresztą reklamacja nie jest zależna od sklepu, bo oni są tylko pośrednikami. Oni to wysyłają dalej, do serwisu producenta.

Viroz
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Dżery napisał:

Nigdy nie biorę od sklepu, gdzie jest najtaniej. Chytry dwa razy traci.

Ja biorę od xkomu, gdzie jest niekoniecznie tanio, ale ja mam do nich 50 metrów. Problemów z reklamacją nigdy nie miałem, zresztą reklamacja nie jest zależna od sklepu, bo oni są tylko pośrednikami. Oni to wysyłają dalej, do serwisu producenta.

U mnie problem jest taki, że nie mieszkam w mieście, a najbliższy X-kom jest jakias godzinę jazdy samochodem. 

 

Chodzi mi raczej o to, że moim zdaniem x-kom sprzedaje części o kilka stówek drożej, więc raczej wolałbym kupić komputer w jakiejś niższej cenie :/

Melchior2137
komentarz
komentarz

Ja często kupuję na morele.net albo też x-kom.

Z x-kom nigdy nie miałem problemów. Miła obsługa, wszystko załatwiane na bieżąco i pięknie.

Z morele słyszę opinie że ciężko jest z reklamacją i ogólnie sklep średni ale też często tam kupuję i nie mam zastrzeżeń. Oddanie na reklamację też szybko poszło bez problemów.

mstr
komentarz
komentarz

Składałem trzy komputery zamówione z proline.pl, dostawa w dwa dni, ceny były najniższe. W jednym z komputerów zepsuła się kość ram po dwóch miesiącach, lecz był to przypadek a kość była fabrycznie nowa. Również zamawiałem sporo rzeczy z xkomu i równiez problemu z gwarancją nie było. Mam salon x-komu dosyć blisko więc mogę za darmo odebrać paczkę. Kupuje w obu sklepach zależnie od ceny. Z innymi nie mam doświadczenia.

Googlacz
komentarz
komentarz

Z mojej strony polecam x-kom niby nie najtaniej ale nigdy nie miałem z nimi problemów na pewno uważaj na morele bo miałem tam problem z reklamacją karty graficznej. 

Viroz
komentarz
komentarz
5 godzin temu, Googlacz napisał:

Z mojej strony polecam x-kom niby nie najtaniej ale nigdy nie miałem z nimi problemów na pewno uważaj na morele bo miałem tam problem z reklamacją karty graficznej. 

Z tego co wiem, to montaż komputera też nie jest na morelach najwyższych lotów, a co do x-kom'u, to nie mam przekonania głównie ze względu na wyższe ceny, ale mam wrażenie, że dostępność produktów jest dużo większa (może to być tylko wrażenie, bo nic tam jeszcze nie kupowałem)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.