x-kom hosting

Steam pobieranie

kejt0f777
utworzono
utworzono

Witam mam internet 1000mbit inaczej 1Gb/s pobierając gre na steam pobierała mi się chwila nawet internet nie zdążył przekroczyć 30MB/s to już sie pobierze i zapisuje na dysk pareset mega ktore sie pobrało z tego że mam wolnego hdd i znacznie to spowalnia pobieranie z 3minut do 40 i moje pytanie brzmi czy można ustawić żeby gra sie najpierw pobrała a jak sie pobierze  to sie zapisuje na dysku tak jak na innych launcherach epic game,origin,rockstar 

 

Gość
komentarz
komentarz

O ile w ogóle dobrze zrozumiałem (bo tak napisałeś że w sumie nie qmam o co kamman) to moja odpowiedź brzmi:

 

A jak myślisz gdzie cokolwiek co patrzysz/sciągasz z neta ląduje? Na dysku, nie ma innej opcji aby tego na dysku system nie buforował. Możesz cudować z jakimś dyskiem z pamięci ram itd itp ale wg mnie to gra nie warta świeczki bo i tak będziesz czekać...

 

kejt0f777
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, gavron7 napisał:

O ile w ogóle dobrze zrozumiałem (bo tak napisałeś że w sumie nie qmam o co kamman) to moja odpowiedź brzmi:

 

A jak myślisz gdzie cokolwiek co patrzysz/sciągasz z neta ląduje? Na dysku, nie ma innej opcji aby tego na dysku system nie buforował. Możesz cudować z jakimś dyskiem z pamięci ram itd itp ale wg mnie to gra nie warta świeczki bo i tak będziesz czekać...

 

widze nie ma obejscia tylko kupno lepszego dysku

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.