x-kom hosting

Monitor nie działa.

Cichy2222
utworzono
utworzono

Witam. Mam monitor LCD BenQ FP71G+ i mam go już dość długi czas. Nigdy nie sprawiał problemów, a dzisiaj jak zawsze chciałem sobie pograć w grę Stronghold Crusader, gram jakieś 30 minut i nagle obraz się ściemnił jak bym miał kontrast na 50 i jasność na 0, potem obraz troche zamigał i zrobił się czarny. Wyłączyłem monitor, odczekałem pare sekund i włączyłem go. Na monitorze pokazało się logo BenQ ale zaraz po tym znowu czarny obraz. Zresetowałem komputer i jak włączyłem monitor to tylko zaświeciła się zielona lampka a ekran cały czas czarny. Wyłączyłem komputer i odłączyłem monitor oraz powyciągałem z niego wszystkie kable. Następnie włożyłem je od nowa i podłączyłem do komputera. Włączyłem komputer ale nic to nie pomogło. Wykręciłem kartę graficzną i przeczyściłem ją oraz sprawdziłem czy wszystko z nią dobrze oraz spowrotem przykręciłem. Nadal czarny obraz. Podłączyłem mój stary monitor (nie LCD) i wszystko działa, więc coś się stało z monitorem, ale nie wiem co. Spalił się czy coś innego? Pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak masz jeszcze gwarancję to go oddaj, widocznie coś w nim padło... niestety tak czasami bywa

vegas044
komentarz
komentarz

Falcon ma rację. Oddaj monitor do naprawy a jeśli masz gwarancję to powinni dać ci nowy monitor ale to zależy

Cichy2222
komentarz
komentarz

Nie mam go na gwarancji. W między jakich granicach powinien wyjść koszt naprawy?

ar2d2
komentarz
komentarz

nie wiadomo ile wyjdzie koszt naprawy bo nie wiemy co w nim poszlo idz do jakiegos serwisu i sie zapytaj ;] bo moze to byc blachostka albo cos powaznego ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.