x-kom hosting

Windows 7 wyłącza się komputer

Marek01s
utworzono
utworzono

Witam, mój problem polega na tym, że od jakichś 3 dni komputer zaczął się sam wyłączać; monitor robił się na chwile czarny po czym wracał obraz ale całkowicie zacięty i nie można nic zrobić, mija około 30sec-1min i komputer się wyłącza. Zrobiłem skan antywirusem i wykryło mi Bitcoin Miner Trojana, zrobiłem kolejnych kilka skanów innymi antywirusowymi i ogółem wyszło około 80 wirusów. Ale nadal dzieje się to samo; proces zgaszenia monitora, zacięcie i wyłączenie komputera. Dodam, ze w pierwszy dzień wyłączał się z 2-3 razy dziennie ale w trzecim dniu to żeby wytrzymał powyżej 5minut na normalnym trybie uruchomienia to cud.(Na trybie awaryjnym wyłączył mi się tylko raz).
Prosiłbym o jakieś porady, z góry dziękuje

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza. 

Marek01s
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Niebieska napisał:

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza. 

250V zasilacz

 

acer veriton M6630G

procesor: Intel core i3-4130 CPU @ 3.40GHz

ram:12gb(11,9gb wolne)

Typ systemu:64bit

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj zdjęcie tabliczki znamionowej zasilacza.

Marek01s
komentarz
komentarz
46 minut temu, Niebieska napisał:

Daj zdjęcie tabliczki znamionowej zasilacza.

Gdzie znajde taka tabliczkę? Na kablu zasilającym nie ma

Niebieska
komentarz
komentarz

Taka tabliczka jest, na którymś z boków zasilacza.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Dnia 18.12.2020 o 18:12, Marek01s napisał:

Gdzie znajde taka tabliczkę? Na kablu zasilającym nie ma


1. Wyłącz komputer, dla bezpieczeństwa odłącz go od prądu.
2. Zdejmij lewą ściankę obudowy (patrząc od przodu) - może to wymagać użycia śrubokręta, by tę ściankę odkręcić.
3. Zasilacz w większości obudów montowany jest na górze. Jeśli tak jest u Ciebie, to powinieneś na nim widzieć tabliczkę z danymi - zrób jej zdjęcie.
4. Zamknij obudowę, podłącz prąd, włącz komputer.
5. Wrzuć zdjęcie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.