x-kom hosting

System nie widzi myszki i klawiatury

VardenZero
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Przedstawiam poniżej mój problem.

Zmieniłem parę podzespołów w swoim komputerze i system windows nie widzi myszki i klawiatury które są pod USB.

Oba urządzenia działają bo mogę normalnie wejść do biosa i tam zmieniać ustawienia (probowalem resetu biosa), natomiast gdy załącza się windows myszka  i  klawiatura są jakby wyłączane. Uniemożliwia to jakiekolwiek działanie na systemie.

Oto moj zestaw:

AMD ryzen 5 (zmieniony z intela i5 6400)

Plyta Gigabyte Aorus B450 (wcześniej H170)

Karta gtx 960

Klawiatura bloody b975

Myszka gigabyte xm300

+ dolozony jeden dysk 

 

Z gory dziekujeza pomoc

 

edit: korzystam z windowsa 7

toska78
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś też na portach USB 2.0? Bo wygląda jakby sterowniki pod USB3.0 nie działały albo nie były zainstalowane.

VardenZero
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdzilem usb 2.0, ta sama bajka.

Udalo mi sie podlaczyc klawiature pod PS/2. Sprawdziłem i nie ma sterowników do usb. Nie widzi też sieci wiec nie mam jak ich ściągnąć. 

A gdy wkładam płytę od płyty głównej mam komunikat: "Xpress Install does not support this version of windows".

Jutro spróbuje zrobić format i zobaczę czy coś ruszy, bo jak dotąd nie mam innego pomysłu. 

 

edit: system nie widzi rowniez dysku dodatkowego, natomiast w biosie jest widoczny 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.