x-kom hosting

Dlaczego warto zrobić zdjęcia przed oddaniem do serwisu

Anonim9898
utworzono
utworzono

cześć chciałem was przestrzec przed oddaniem komputera do serwisu bez robienia zdjęć gdy ja tego nie zrobiłem oddałem komputer do serwisu i oczywiście jak to mądry ja nie zrobiłem zdjęć powiedział mi że będzie gdzieś za 3 dni taa przyszedł po 3 tygodniach za 800 zł go naprawili oczywiście wymienili płytę główną (na gorszą) kartę ram (również na gorszą) i gdy do nich zadzwoniłem to dzban nawet nie odróżniał taktowania ramu od zwykłego numeru seryjnego najpierw wymienił płytę główną i zaczął mówić że ram nie działa to go wymieni, gdy ten ram był w 100% sprawny 1600 MHz DDR3 otóż płyta główna na którą wymienił obsługiwała 1033 MHz albo 1066MHz gdy zadzwoniłem powiedział że wymienił mi nawet na lepszy ram a ja tylko narzekam nie mam zdjęć nic mu nie udowodnię więc miał mnie w rowie a ja zostałem z jeszcze gorszym komputerem

 

 

Lester
komentarz
komentarz

Policja może i powinna zadziałać w takich sprawach jeśli masz rachunki albo potwierdzenia płatności za swój sprzęt i nie dasz się zlać - oświadczenie mają obowiązek przyjąć + rachunki i piłkę masz w tym momencie po drugiej stronie i to teraz oni muszą udowadniać np zdjęciami z odbioru komputera, że taki do nich nie trafił. Jeśli jeszcze jakiś rzecznik praw konsumenta by im się na głowę zwalił, np. po Twoim doniesieniu to w takim przypadku mały serwis może się zwinąć. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.