x-kom hosting

Odpowiednia myszka dla dużej dłoni

pawelsz123
utworzono
utworzono

Potrzebuje porady jaką mysz wybrać dla mojej dłoni, okazuje się ponadprzeciętnie dużej. Obecnie używam myszki Razer Deathadder Chroma, która jest największą jaką znalazłem (długość 127mm) ale nadal jest zbyt mała. Używam chwytu palm grip i mimo że palce wystają poza przyciski, pocieram dłonią o podkładkę ruszając myszą. Nie mogę znaleźć odpowiedniego ułożenia palców, żeby pewnie chwycić mysz i ją dokładnie kontrolować. Potrzebuje takiej 1-2cm dłuższej. Nie chodzi o to że nie przyzwyczaiłem się do niej, bo używam jej od przeszło 3 lat. Wolałbym nie zmieniać chwytu bo z palm grip czuje się najpewniej. Polećcie mi myszkę albo inny sposób na poradzenie sobie z moim problemem.

Smolasty
komentarz
komentarz

Może testowo wyposaż się w Nagę od Razera. W niej jest trochę więcej miejsca na dłoń, mimo że jest krótsza. Może uda Ci się ją znaleźć gdzieś na wystawce w sklepie i przetestować.

pawelsz123
komentarz
komentarz

Największa jaką znalazłem to Logitech G402 Hyperion Fury Gaming.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

 

@pawelsz123 Hmm może Logitech G502 HERO 

Najlepiej pojedz sobie do sklepu i zobacz na której ci najwygodniej i oczywiście omijaj genesisy tracery i tym podobne szroty 

ahaed
komentarz
komentarz
Dnia 22.12.2020 o 20:33, Twój_pomocnik napisał:

 

@pawelsz123 Hmm może Logitech G502 HERO 

 

 

Posiadam G502. O ile sama mysz jest w sobie idealna. To jednak mnie osobiście brakuje podparcia na mały palec. Dodatkowe "skrzydełko", takie jak jest pod kciukiem byłoby idealne.

Sama mysz ma jakoś 132mm długości, o ile mnie pamięć nie myli.

 

 

Edit:

Myszki Mad Catz R.A.T. Mają regulowaną długość itd. Ale co do samej jakości itd, niestety się nie wypowiem. Nie miałem z nimi kontaktu.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Też myślałem by te myszkę polecić wygląda na duża ale też nie wiem jakiej jakości jest nie raz te mad catz r.a.t na promocjach widze 

ahaed
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Twój_pomocnik napisał:

Też myślałem by te myszkę polecić wygląda na duża ale też nie wiem jakiej jakości jest nie raz te mad catz r.a.t na promocjach widze 

Z tego co tak pobieżnie oglądałem. To zakres regulacji jest dość duży. Działanie podobno nie najgorsze. Ale nie mam zdania ogólnie. Dałem przykład, bo też sie kiedyś nad taką zastanawiałem.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

najlepiej kupić i zobaczyć jak będzie szrot to zwrócić 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.