x-kom hosting

Wygięta podkładka rgb - razer goliathus chroma

Czoczovk
utworzono
utworzono

Cześć, macie jakiś działający sposób na wyprostowanie podkładki (razer goliathus chroma) ?

Używam jej ponad rok, i od nowości prawy bok jest pofalowany, myślałem nad jakimś lekkim podgrzaniem suszarką lecz boję się aby nie zniszczyć światłowodu biegnącego na rogach.

Próby prostowania ciężkimi książkami pomagają na kilka godzin po czym odkształca się na nowo ;(.

131126165_694410131259309_5202408203792580521_n.jpg

Anawa
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Czoczovk napisał:

od nowości prawy bok jest pofalowany

Najlepiej od razu reklamować produkt :(

anioł2009
komentarz
komentarz

Po ponad roku jak usłyszą że od nowości jest pofalowany a klient zgłasza po tak długim czasie...Nie wiem.  To materiał, na niego podziała tylko para gorąca..Ale w tym wypadku wydaje mi się że ten światłowód za bardzo jest naprężony i ściąga ten materiał na boku...To kwalifikuje się jako wada fabryczna towaru i powinien być wymieniony.

 

Ewentualnie coś/ktoś na tą podkładkę podziałało/podziałał i się pofalowała ? :E:E

Anawa
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, anioł2009 napisał:

Po ponad roku jak usłyszą że od nowości jest pofalowany a klient zgłasza po tak długim czasie...Nie wiem.

To znaczy chodziło mi, żeby to od razu po zakupie reklamować jak się wygina :D Taka rada na przyszłość ;)

Czoczovk
komentarz
komentarz

O cholera, nawet mi nie przyszło do głowy po zakupie że to wada fabryczna, patrząc na to że wcześniejsze podkładki po wyciągnięciu z opakowania były zwinięte w rulon i tez przez moment trzeba było je prostować, a teraz po takim czasie to tak jak piszecie, będzie ciężko jeśli gwarancja nie przepadła, zostają mi desperackie próby wyprostowania ;d

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.