x-kom hosting

Kupno telefonu do 3000 zł - Samsung czy iPhone?

Lexidus
utworzono
utworzono

Hej! 

 

Przymierzam się do zakupu nowego smartfona, mój budżet to około 3000 zł. Zastanawiam się między:

 

1) Używany iPhone 11 64GB lub 128 GB - tylko trochę mnie martwi to, że gwarancja jest krótka + często nie można wziąć faktury 

2) Nowy iPhone 11 64 GB lub 128GB - tylko poczekałbym na jakąś promkę, tak żeby był za max 2700 zł 

3) Nowy Samsung S20 FE 5G - używałem kilkakrotnie na żywo i BARDZO mi się podobał. Świetnie leżał w ręce (nawet lepiej niż iPhone 11, który jest dla mnie trochę za szeroki). W dodatku można dostać Samsung Galaxy Buds+ (z recencji wynika, że całkiem fajne). 

 

Zaznaczę, że używam też MacBooka Pro 2015, praktycznie codziennie, a w przyszłości zapewne zakupię nowego Apple Silicon - na ile ta integracja między iPhone'm a MacBookiem jest użyteczna w takim codziennym korzystaniu? 

 

Pozdrawiam :)

  • 4 tygodnie później...

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Za te kwote ip 11 dostaniesz nowego ale ja osobiście telefonów appla nigdy nie polece nikomu 

Za te kwotę bym zakupił Xiaomi Mi 10T PRO 5G na xkomie gratis słuchawki i mi band 5 https://www.x-kom.pl/p/604091-smartfon-telefon-xiaomi-mi-10t-pro-5g-8-256gb-silverearphones-2mi-band-5.html#Akcesoria

Ten samsung na papierku nie wygląda zle ale z samsungami to jest loteria jeden będzie działać latami bez zamulenia a drugi po miesiącu zacznie działać jak smartfon za 300zł 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.