x-kom hosting

Junior C++ Developer

Jogan
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam pewne pytanie. Jestem na chwile obecna w klasie maturalnej technikum informatycznego, z zamiarem pójścia na studia w kierunku programowania. I oto przychodzi moje pytanie. Jakie "wymogi" należy spełnić aby moc szukać pracy w zawodzie jako Junior C++ Developer. Co należy ukończyć by moc pełnoprawnie nazywać się Junior Developer'em C++? Czy wymagane do tego jest ukończenie pewnych kursów, czy nie jest to ani trochę potrzebne i wystarczy ogólna wiedza i umiejętności? 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

-n3veR
komentarz
komentarz (edytowane)

Junior, to stażysta z praktycznym doświadczeniem - niekoniecznie komercyjnym.

Po kursach, to możesz co najwyżej szukać stażu. A to, czy firma zatrudni Cię po nim, to zależy wyłącznie od tego jak dobry będziesz.

Co do wymogów, to poszukaj ofert pracy.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 miesiące później...
ojtamojtam1
komentarz
komentarz

Jak wyżej kursy to za mało, musisz mieć dobre portfolio i wykazać się umiejętnościami. No i tak realnie patrz na wynagrodzenie, nie oczekuj od samego początku góry pieniędzy wszystko mały kroczkami, a zobaczysz to się zwróci.

 

Wymogi są zależne od stanowiska i od firmy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.