x-kom hosting

Chowanie przedmiotów w obudowie komputera

Destroy10
utworzono
utworzono

Witam. Mam pytanie czy np odkręcając obudowe komputera i wkładając do niej paczkę papierosów a później złożenie obudowy z powrotem i przykręcenie i późniejsza praca komputera po parę godzin nie spowoduje nic złego w komputerze czy nie zapali się nic w środku ? Tak z ciekawości spytam może durne pytanie ale ciekawe :D

  • Haha 1

Gość
komentarz
komentarz

Zależy gdzie dokładnie schowasz.

Whiro
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu nie wkladalbym papierosow do srodka, jeszcze ci komp wszystkie szlugi wypali i po co ci to hahaha

  • Haha 4
cinomatic
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Destroy10 napisał:

Tak z ciekawości spytam może durne pytanie ale ciekawe :D

 

Pytanie niecodzienne ale ciekawe.

 

Tak z ciekawostek moge Ci napisać ze czytałem kiedyś na forum ze jeden chłop twierdził ze ma tak ciepło w obudowie ze można tam jajka gotować.

 

Pisał że 30 minut wystarczy :-)

 

To tak z ciekawostek.

 

P.s

temat przenosze do odpowiedniego działu.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

a po co tak przecież to nie wygodne 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ale mama nie znajdzie :D

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

A no tak hahah

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Twój_pomocnik napisał:

a po co tak przecież to nie wygodne 

 

Ale co ? Gotowanie jajek ? :E:E

czeczen3
komentarz
komentarz

Najlepiej to schować je w śmietniku ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz
43 minuty temu, anioł2009 napisał:

 

Ale co ? Gotowanie jajek ? :E:E

Paczka szlugów w kompie haha podczas gry w csgo 10razy kompa otwierać hahahaha

anioł2009
komentarz
komentarz
12 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

Paczka szlugów w kompie haha podczas gry w csgo 10razy kompa otwierać hahahaha

Można od razu je położyć na gpu odpakowane i jak zaczną dymić to inhalować się :E  coś jak nawilżacz tylko że nazwać to można  nadymiacz :E

Destroy10
komentarz
komentarz (edytowane)
11 godzin temu, narmiak napisał:

Zależy gdzie dokładnie schowasz.

Dajmy na to pod częściami mam na dole kompa w ciul wolnego miejsca? 

A co do nagrzewania się to w gry raczej nie gram w takie które mi grzeją kompa i komputer podziała parę godzin i temperatura nic się nie zmieniła czy mam włączony komputer czy wyłączony przez parę godzin 

Edytowane przez Destroy10
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz
57 minut temu, anioł2009 napisał:

Można od razu je położyć na gpu odpakowane i jak zaczną dymić to inhalować się :E  coś jak nawilżacz tylko że nazwać to można  nadymiacz :E

Gdybym na swoją r7 260x położył to minuta i by paczka była spalona hahaha

29 minut temu, Destroy10 napisał:

Dajmy na to pod częściami mam na dole kompa w ciul wolnego miejsca? 

A co do nagrzewania się to w gry raczej nie gram w takie które mi grzeją kompa i komputer podziała parę godzin i temperatura nic się nie zmieniła czy mam włączony komputer czy wyłączony przez parę godzin 

Ale po co to lepiej w majty już schować wygodniej hahaha

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Destroy10
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Gawel napisał:

Jak coś nie przewodzi prądu to nie zaszkodzi. Aczkolwiek poszukaj innego schowka na szlugi :) 

Jak się położy pod częściami to chyba nic się nie stanie w gry nie gram to komp mi się za bardzo nie nagrzewa to chyba powinno być ok na dole pod częściami 1 paczkę czy 2 można by było dać ale nie cała obudowę 

Gość
komentarz
komentarz

Jak będzie to dotykać tylko obudowy, to nic nie powinno się stać. Trzymaj z daleka od płyty głównej, ,karty graficznej, wiatraków i zasilacza.

Destroy10
komentarz
komentarz
Dnia 6.12.2020 o 14:39, narmiak napisał:

Jak będzie to dotykać tylko obudowy, to nic nie powinno się stać. Trzymaj z daleka od płyty głównej, ,karty graficznej, wiatraków i zasilacza.

a jakby Panie wrzucić to w miejsce zaznaczone na zdjeciu w załączniku na czerwono ?

aa.png

Whiro
komentarz
komentarz
5 hours ago, Destroy10 said:

a jakby Panie wrzucić to w miejsce zaznaczone na zdjeciu w załączniku na czerwono ?

 

Nie wiem jaka obudowe masz ale jesli masz z przodu miejsce na naped (ja na zdjeciu) to wyciagasz ta pokrywke dolna i nie musisz calej obudowy otwierac

 

spacer.png
 

A jak jestes kreatywny to mozesz nawet na jakis zawias to dac i masz drzwiczka 

ahaed
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Whiro napisał:

Nie wiem jaka obudowe masz ale jesli masz z przodu miejsce na naped (ja na zdjeciu) to wyciagasz ta pokrywke dolna i nie musisz calej obudowy otwierac

 

spacer.png
 

A jak jestes kreatywny to mozesz nawet na jakis zawias to dac i masz drzwiczka 

Ewentualnie stary napęd cd/dvd, to będziesz miał z automatycznym podajnikiem :D.

Grzechu69
komentarz
komentarz

Za małolata miałem odkręcony bok obudowy i tylko wkładałem tam tę ściankę bez dokręcania i też czasem tam trzymałem fajki :D 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Naprawde lepiej w majtkach chować niż sciagac obudowe co chwile 

  • Haha 1
JohanPredator420
komentarz
komentarz

Ja to zawsze szlugi wypalałem przed wejściem do chaty ale jak już się zdarzyło że miałem je w chacie to kitrałem do kompa przez śledzie z tyłu obudowy 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.