x-kom hosting

telewizja od UPC

AdrianV2
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, moja babuszka mieszka w bloku na osiedlu w Krakowie, płaci w UPC za najuboższy pakiet telewizyjny 29 zł miesięcznie, u nich się to nazywa PAKIET START. W tym pakiecie są 33 kanały, wszystkie te darmowe i ogólnodostępne typu TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls itp. Zastanawia mnie czy można by zakończyć umowę z UPC i zrezygnować z tego pakietu a dalej móc odbierać te wszystkie programy?Czy może jest jakiś haczyk typu, że np. antena na dachu bloku jest ich i każą sobie płacić za korzystanie z niej albo ich kabel jest podprowadzony do mieszkania lub coś w tym stylu? Pozdrawiam.

rafalluz
komentarz
komentarz

Przede wszystkim za dobrowolne rozwiązanie umowy z UPC będziesz prawdopodobnie musiał płacić karę umowną równą wysokości promocji (prawie na pewno jakieś parę dych miesięcznie było zapisane) * ilość dni do końca umowy. Czyli szybko skumuluje się w tysiące złotych opłaty.

 

Więc raczej odpuściłbym pomysł przedterminowego rozwiązania :E

AdrianV2
komentarz
komentarz

Umowa jest na czas nieokreślony, mogę w każdej chwili zrezygnować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.