x-kom hosting

Zmiana z RX580 na 3060Ti bez przeinstalowywania systemu

OskarOski
utworzono
utworzono

Cześć, jak w temacie, jutro przychodzi mi upolowany nowy RTX3060Ti i chciałbym go szybciutko zainstalować. J
ak to dobrze rozegrać żeby nie mieć potem żadnych krzaków czy bluesreenów i ominąć przeinstalowywanie systemu?
Koniec końców i tak to zrobię bo komputerek prosi się o format ale aktualnie mam bardzo mało czasu i nie chcę na tym spędzać wieczoru. Dzięki z góry za pomoc :)

anioł2009
komentarz
komentarz
10 minut temu, OskarOski napisał:

Koniec końców i tak to zrobię bo komputerek prosi się o format

 

To lepiej poczekaj do formata.

 

A jak nie to DDU i wywal wszystko co amd związane z grafiką i na czysto stery nvidii. I tyle.

ahaed
komentarz
komentarz

Serio?

Czytałem Twoje ostatnie wpisy na forum. Zmiana kart, wachlowanie 3070, 3060TI. Pełna profeska. I teraz zadajesz takie pytanie???

Ojej. Co się stało? Gdzie uciekła ta wiedza?

 

Edit:

Masz w podpisie kartę, której jeszcze nie masz. I nie wiadomo kiedy i czy będziesz miał. Dla mnie jesteś bajkopisarzem i tyle ;p .

 

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)
12 minutes ago, ahaed said:

Serio?

Czytałem Twoje ostatnie wpisy na forum. Zmiana kart, wachlowanie 3070, 3060TI. Pełna profeska. I teraz zadajesz takie pytanie???

Ojej. Co się stało? Gdzie uciekła ta wiedza?

 

Edit:

Masz w podpisie kartę, której jeszcze nie masz. I nie wiadomo kiedy i czy będziesz miał. Dla mnie jesteś bajkopisarzem i tyle ;p .

 

Poluje na nową kartę od początku premiery 3080. Wstawie Ci jutro fote żebyś sobie bajkę poczytal. Dostałem maila godzine temu o wysyłce karty ze sklepu internetowego + maila od kuriera ze jutro będzie. 

 

Sygnaturka pod postem , no wiem pospieszyłem się :)

 

Wiem co to DDU ale nie mam z tym doświadczenia dlatego pytam. Dzięki za pomoc. 

ahaed
komentarz
komentarz
2 minuty temu, OskarOski napisał:

Poluje na nową kartę od początku premiery 3080. Wstawie Ci jutro fote żebyś sobie bajkę poczytal. Dostałem maila godzine temu o wysyłce karty ze sklepu internetowego + maila od kuriera ze jutro będzie. 

 

 Zacytuję sobie, żebyś czasem jutro zdania nie zmienił ;). To jutro widzimy kartę rozumiem?  Czy kiedy? Mail, że jutro kurier jest? Ok. Dawaj jutro fotę karty. Gratulacje.

 

ps: tylko daj fotkę tej karty. Najlepiej nie obrabianą i z pełnym exif-em. Sam rozumiesz ;), trzeba potwierdzić dane słowo ;) .

To czekam.

OskarOski
komentarz
komentarz
4 minutes ago, ahaed said:

 Zacytuję sobie, żebyś czasem jutro zdania nie zmienił ;). To jutro widzimy kartę rozumiem?  Czy kiedy? Mail, że jutro kurier jest? Ok. Dawaj jutro fotę karty. Gratulacje.

 

ps: tylko daj fotkę tej karty. Najlepiej nie obrabianą i z pełnym exif-em. Sam rozumiesz ;), trzeba potwierdzić dane słowo ;) .

To czekam.

Nie wiem skąd Twoje podejrzenia że ktoś mógłby siedzieć pół dnia na forum i wypytywać o kartę której nie ma i pisać na jej temat tonę bajek :P Widocznie masz ciekawe doświadczenia z tego typu ludźmi. 

 

Załamany byłem polowaniem na wszystkie poprzednie karty. Z tą miałem farta bo odświeżyłem sklep o 14 50 a premiera miała być o 15 00. Tylko dzięki temu udało mi się zamowic kartę na jutro. O 15 00 bylo chyba już 70 zamówień na ten model. 

 

Z pełnym exifem? 

Dostaniesz fote pudełka i karty z karteczką od oskaroski dla ahaed :D 

ahaed
komentarz
komentarz
6 minut temu, OskarOski napisał:

Nie wiem skąd Twoje podejrzenia że ktoś mógłby siedzieć pół dnia na forum i wypytywać o kartę której nie ma i pisać na jej temat tonę bajek :P Widocznie masz ciekawe doświadczenia z tego typu ludźmi. 

 

Załamany byłem polowaniem na wszystkie poprzednie karty. Z tą miałem farta bo odświeżyłem sklep o 14 50 a premiera miała być o 15 00. Tylko dzięki temu udało mi się zamowic kartę na jutro. O 15 00 bylo chyba już 70 zamówień na ten model. 

 

Z pełnym exifem? 

Dostaniesz fote pudełka i karty z karteczką od oskaroski dla ahaed :D

 

Fotę karty z pełnym exifem. Napisałem wyraźnie. ;)

Fotę pudełka możesz wysłać rodzinie, nie interesuje mnie to.

anioł2009
komentarz
komentarz
3 minuty temu, OskarOski napisał:

Nie wiem skąd Twoje podejrzenia że ktoś mógłby siedzieć pół dnia na forum i wypytywać o kartę której nie ma i pisać na jej temat tonę bajek

Koledze pewnie chodzi o post z zakupem 2080 waterforce do której potem szukałeś chłodzenia wodnego...Potem okazało się że jej nie masz, a więc @ahaed ma słuszność musisz przyznać :)

OskarOski
komentarz
komentarz
Just now, ahaed said:

 

Fotę karty Z pełnym exifem. Napisałem wyraźnie. ;)

Fotę pudełka możesz wysłać rodzinie, nie interesuje mnie to.

Exif? Co to jest?

 

1 minute ago, anioł2009 said:

Koledze pewnie chodzi o post z zakupem 2080 waterforce do której potem szukałeś chłodzenia wodnego...Potem okazało się że jej nie masz, a więc @ahaed ma słuszność musisz przyznać :)

Prawda, tam poszła lekka nie prawda. Karta była do licytacji na allegro i zastanawiałem się ile tam trzeba dołożyć żeby to działało. Nie wiem czemu nie napisałem normalnie jaka jest sytuacja. 

ahaed
komentarz
komentarz
Teraz, OskarOski napisał:

Exif? Co to jest?

 

Prawda, tam poszła lekka nie prawda. Karta była do licytacji na allegro i zastanawiałem się ile tam trzeba dołożyć żeby to działało. Nie wiem czemu nie napisałem normalnie jaka jest sytuacja. 

 

Żeby nie rozwijać tematu z exifem. Wyślij mi oryginalne zdjęcie z telefonu lub aparatu. Zdjęcie tej karty. Nie ruszaj tego zdjęcia, nie zmniejszaj. Nic z nim nie rób. Na forum pewnie format nie przejdzie. Zdaję sobie z tego sprawę. Więc mogę Ci podać meila w razie potrzeby.

 

Co tam? Lekki cykor wchodzi?  Prawda, lekka nie prawda....co jest prawdą? .... prawda?

Daj mi jutro nieobrabiane i w pełnym formacie zdjęcie tej karty. Nie pudełka!! Rozumiesz?

 

;)

 

 

OskarOski
komentarz
komentarz

Nie stary nic nie ma. Jest podjarka nową kartą i hajs na kuriera. Wyslij maila na pw, dostaniesz fote okolo 19 jak z pracy wrócę. Swoją drogą zabawna sytuacja :) No ale dobra, ściemniałem przy zakupie 2080 to teraz pora sie zrewanżować

ahaed
komentarz
komentarz
4 minuty temu, OskarOski napisał:

Nie stary nic nie ma. Jest podjarka nową kartą i hajs na kuriera. Wyslij maila na pw, dostaniesz fote okolo 19 jak z pracy wrócę. Swoją drogą zabawna sytuacja :) No ale dobra, ściemniałem przy zakupie 2080 to teraz pora sie zrewanżować

Faktycznie ;). Zabawna.

Wklej tutaj zdjęcie tej karty ;).

Po 19-nastej. Spoko. Mam długi weekend, więc siedzę do późna.

Mam wrażenie, że czegoś się obawiasz... Może to tylko wrażenie...

Masz rację, pora na rewanż. Jutro 19-nasta. Jak sam napisałeś.

OskarOski
komentarz
komentarz

Fajter z klawiatury. Dziwny z Ciebie typek. Sam sposób pisania rzuca cień podejrzeń czy wszystko z Tobą w porządku. Jutro dostaniesz fote. Pozdro, do jutra

ahaed
komentarz
komentarz
12 godzin temu, OskarOski napisał:

Fajter z klawiatury. Dziwny z Ciebie typek. Sam sposób pisania rzuca cień podejrzeń czy wszystko z Tobą w porządku. Jutro dostaniesz fote. Pozdro, do jutra

Doświadczenia z różnych for. Widziałem wielu bajkopisarzy ;). Do jutra ;)  Do 19-nastej, jak sam zaznaczyłeś.

 

 

Edycja:

Nie wysyłaj mi proszę na Priv linków do kart graficznych. Nie interesuje mnie to.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.