x-kom hosting

Problem z resetowaniem się danych

ilovenickiminaj
utworzono
utworzono

Cześć,

niestety nie wiem gdzie umieścić ten temat, bo nie wiem czego on dokładnie dotyczy, ale największy problem chyba jest z siecią. Chodzi o to, że kiedykolwiek się zaloguję w przeglądarce (jakakolwiek by to nie była), chodzi o np. YouTube, konto Google, Facebook, etc. to przy każdym wyłączeniu i włączeniu komputera dane się resetują. Tak samo jest z grami komputerowymi, trzeba ciągle logować się do League of Legends itd. Problem dotyczy też plików, pewnego dnia włączyłem komputer i z pulpitu zniknęła mi połowa plików, zmieniła się tapeta na oryginalną, jest po prostu czysto. Nie ukrywam, że jest to bardzo denerwujące. Za każdym razem kiedy uruchamiam system, to wyświetla się napis w stylu ''Przygotowuję system Windows do zmiany'' czy coś takiego - coś w stylu aktualizacji. Czekam 3 minuty i się włącza. Posiadam system Windows 10. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

ilovenickiminaj

eryk93
komentarz
komentarz

Spróbuj  Start -> Panel sterowania -> sprzęt i dźwięk -> opcje zasilania i wybierz plan Zrównoważony

 

 

ilovenickiminaj
komentarz
komentarz

Mam wybrany plan zrównoważony od początku i nic nie działa. 

ilovenickiminaj
komentarz
komentarz

ktos cos??

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.