x-kom hosting

LG vs Samsung

LG vs Samsung  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wybra??

    • LG 19" LCD L196WTQ-SF
      11
    • Samsung 19" LCD SM 931BW
      12


Sonido
komentarz
komentarz

Głos na Samsung 19" LCD SM 931BW

Walkman
komentarz
komentarz

ode mnie też na samsunga :)

Longer8
komentarz
komentarz

Zarowno monitroki jak i telewizory samsung robi lepsze. Nie daj sie zmylic kontrastowi LG. Ja stawiam na Samsung

d4nny
komentarz
komentarz
Zarowno monitroki jak i telewizory samsung robi lepsze. Nie daj sie zmylic kontrastowi LG. Ja stawiam na Samsung

heheh dobre, ja bym nigdy w życiu nie porównywał Samsunga do LG. W przeciwieństwie do Ciebie wytłumaczę dlaczego. Samsung ma mniejsze doświadczenie niż LG, zwłaszcza w branży komputerowej. Monitory LG posiadają szereg certyfikatów, pobierają mniej prądu. Ja sam mam Flatrona 775FT jakieś 6 lat raz mnie tylko zawiódł ( posypał się wewnętrzny zasilacz ). Jakby tego było mało to Samsung nawet nie daje gwarancji na martwe piksele a LG owszem. Dużo by wymieniać ale kto jest w temacie temu nie tzreba tłumaczyć.

Lucider
komentarz
komentarz

Zagłosowałem na LG - korzystam już wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł - CRT się wolno przepalał, a LCD póki co działa bez zarzutu, wygląda jeszcze lepiej.

suar
komentarz
komentarz

Zagłosowałem na Samsunga. Bardzo dobry monitor, możesz go śmiało brać.

Patryk242
komentarz
komentarz

Lg sam go mam telewizoro-monitor heh

K@mil
komentarz
komentarz

Wezmę prawdopodobnie tego LG ponieważ ma gwarancje na martwe piksele i jest panoramiczny. Ale czy ten monitor jest użyty z dobrej jakości materiałów ??

Majin33
komentarz
komentarz

Nie bierz tego 931BW ! Mialem z nim duzo nieprzyjemnych doswiadczen, z reszta nie tylko ja, kilku moich znajomych ktorzy dali nabrac sie na cene. Owszem design super, ale podswietlanie i szybkosc z jaka wypalaja sie sektory powala na kolana.. oczywiscie negatywnie. Najlepiej zrobisz jak wezmiesz ten :

http://comp.lublin.pl/?goto=describe_produ...od_abc=C3552044

pozdrawiam !

K@mil
komentarz
komentarz

Ten monitor jak dla mnie jest za drogi poszukuje monitora do max. 700 zł!!!

Dawajcie inne propozycje. A czy ten LG jest dobry?

los
komentarz
komentarz

Ja bym brał LG nie wiem czy ten model jest jakieś wyjątkowy ale wole LG sam posiadam monitor LG i mam go 7 lat i nie miałem jakichkolwiek problemów, słyszałem ze iiyama też dobre robi ale nie wiem zbyt wiele na ten temat.

czarna.mamba
komentarz
komentarz

Ja tez bym wolał Lg bardzo dobrze opisał róznice między Lg a Samsungiem d4nny Lg ma bardzo doba gwarancje i ładnoa jakośc obrazu a jeżeli chodzi o model to ja bym wolał LG W1952TQ ale w sumie ten który podales tez jest bardzo dobry.

Conrack1410
komentarz
komentarz

rożnice będą minimalne także jeden czy drugi będzie trafnym wyborem w tym przedziale cenowym

suar
komentarz
komentarz
Ale czy ten monitor jest użyty z dobrej jakości materiałów ??

Monitor jest wykonany z jakiegoś mocnego tworzywa sztucznego (jak każdy inny LCD), więc o wytrzymałość nie musisz się martwić.

A czy ten LG jest dobry?

Tak ten LG jest dobry:

- brak efektu smużenia w grach

- ładne kolory

- dobry kontrast

- polskie menu

- 2 złącza (analogowe i cyfrowe)

Zastanów się jeszcze nad tym Samsungiem. Jeżeli obawiasz się pikseli to poproś sprzedawcę o przetestowanie monitora, niech go włączy(monitor niech trochę pochodzi), obejrzyj go dokładnie i jeżeli wszystko będzie ok to go weź.

Obydwa monitory są bardzo dobre, więc wybór pozostaje w twoich rękach :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.