x-kom hosting

Podłączyć monitor pod płytę główną czy pod kartę graficzną?

ZakisG
utworzono
utworzono

Witam, Złożyłem mój pierwszy komputer do gier 3 miesiące temu i od tego czasu mam monitor podpięty pod płytę główną ostatnio jak oglądałem tutorial jak włączyć NVIDA ULL zobaczyłem że trzeba wejść w panel sterowania NVIDA i jak już w to kliknąłem to wyświetlił mi się komunikat "Użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej NIVIDA." i chciałbym wiedzieć czy podpięcie go do płyty głównej ma ze sobą jakieś wady.

Niebieska
komentarz
komentarz

Aby z tego skorzystać musisz podłączyć monitor do gniazda na śledziu karty graficznej.

ZakisG
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

Aby z tego skorzystać musisz podłączyć monitor do gniazda na śledziu karty graficznej.

Wiem, ale czy podpięcie do płyty głównej daje mi jakieś gorszę wyniki np. gorszą jakość obrazu

Niebieska
komentarz
komentarz

Zawsze jednak karta graficzna daje lepszy obraz niż integra i jak masz w swoim kompie kartę graficzną to warto ją używać a nie żeby się kurzyła.

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.