x-kom hosting

Czym zastąpić Honor 7 lite?

Silu
utworzono
utworzono

Cześć.

 

Szukam telefonu, który zastąpi mi poczciwego średniaczka, czyli Honora 7 lite/5c. Z telefonu jestem zadowolony, szukam czegoś w podobnej klasie, tyle że bardziej "dzisiejszego" ;) Główny minus Honora, to mało pamięci wbudowanej bez możliwości przeniesienia apek na kartę zewnętrzną. Główny plus, to długa praca na baterii i płynność nawet po paru latach bez resetu. Tych rzeczy szukam w nowym telefonie.

 

Budżet pojemny, ale nie wydaje mi się, że telefony do moich potrzeby kosztują specjalnie dużo. Nie jestem power userem, nie zależy mi na zjawiskowym aparacie i innych bajerach, nie gram w gry na telefonie. Czasem odpalam parę aplikacji na raz, np Nawigacja + Yanosik + Muzyka po bluteooth. Obecny Honor doskonale sobie z tym radził, więc przypuszczam, że każdy nowszy telefon podobnie. Zależy mi na:

- solidnej baterii

- płynności działania

- diodzie powiadomień  ;) (ewentualnie Moto Display)

Myślałem np o Moto G8 Power.

 

Dzięki za propozycje :)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Jak chcesz bardzo dobry telefon aktualnie w gorącym strzale na xkomie jest xiaomi redmi note 8 pro bardzo fajny telefonik ale zostało ich 70 sztuk 

Silu
komentarz
komentarz

Dzięki :) Myślałem o nim, ale on ma rok, wydaje mi się, że będzie miał krócej wsparcie niż np Realme 7, na którego się właściwie zdecydowałem. 4/64G wersja z mniej RAM, bo i tak nie gram w gry. Jakieś opinie? :)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Realmek 7 też bardzo dobry telefon

Silu
komentarz
komentarz

Zamówiłem ostatecznie Realme 7, ale w wersji 6GB Ram w cenie 870 zł. Na wszelki wypadek, by mi nie ubijało w tle apek :) dziękuję za pomoc

Btw, żonie kupiłem Redmi Note 8 solidnie przeceniony na Black Friday do 599 zł ;)

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.