x-kom hosting

Instalacja windowsa na laptopie Samsung NP350E5C-A05PL , w BIOS nie wyszukuje pendrive

OmegaLuL
utworzono
utworzono

Sformatowałem dysk i ustawiłem go do MBR próbowałem też na GPT, chcę zainstalować windowsa 8.1 na tym laptopie , tylko jest w tym rzecz że laptop nie widzi mojego pendriva , ani dysku zewnętrznego .

A kiedy chce ustawić boot priority widzi jedynie jakieś P0: ST500LM012  HN-500MBB i P4: TSSTcorp CDDVDW SN-208DN

Wersja BIOS: P09ABE

OmegaLuL
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło , wyświetla się "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"

Taki komunikat już miałem przy dysku i pendrive , a czy może jakbym na płytce dvd-r wypalił , czy to mogło by coś pomóc ?

Niebieska
komentarz
komentarz

Możesz spróbować z płytą, Media Creation Tool pozwala na zrobienia instalki na płycie.

OmegaLuL
komentarz
komentarz

Okey , po dłuższym momęcie ruszyło z płyki , narazie nic się jeszcze nie dzieje , poza mrugającym ekranem, ale sądze że raczej powinno  być wporządku

Niebieska
komentarz
komentarz

Wiadomo, z napędu idzie trochę dłużej, napisz czy udało się zainstalować system :)

OmegaLuL
komentarz
komentarz

Trochę długo to zajęło , ale się udało , dziękuje bardzo za pomoc :D

Niebieska
komentarz
komentarz

A proszę bardzo :D

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.