x-kom hosting

Problem z plikiem .vbs

TheWorper
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem, po formacie pierwszej partycji chciałem zainstalować programy które miałem wcześniej. Jednak to było nie możliwe ponieważ wywalało mi błąd. Nie wyszukano skryptu: C:\Windows\system32\InkToDesktop.vbs Czy da się to jakoś naprawić? Model lapka: ASUS x54c Procesor: Intel Pentium B950 Ram: 4GB System: Windows 7 64-bit Robiłem 2 formata ale niestety nic nie dał Szukałem rozwiązania problemu w necie ale nic nie znalazłem tylko jakieś np. Run.vbs

Anawa
komentarz
komentarz

Jakie programy chcesz zainstalować?

TheWorper
komentarz
komentarz

@Anawa BuzkaaClicker (taki clicker do Minecraft) działał przed formatem a teraz nie działa

Anawa
komentarz
komentarz

Tam pewnie musisz dodatkowo pobrać Microsoft Visual C++ 2015 x86 i / albo Microsoft .NET Framework 4.5 (jak wynika z informacji na stronie). Masz system po formacie, więc trzeba pobrać ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.