x-kom hosting

Przejściówka DVI -> 2x D-Sub - czy istnieje?

astrorek
utworzono
utworzono

Czy istnieje przejściówka do jednego gniazda DVI, do której można by podłączyć dwa monitory D-Sub?

astrorek
komentarz
komentarz

A czy jeśli podłączę do tej przejściówki dwa monitory, to będzie się na nich wyświetlało to samo czy będą niezależne?

Gość
komentarz
komentarz
A czy jeśli podłączę do tej przejściówki dwa monitory, to będzie się na nich wyświetlało to samo czy będą niezależne?

Wydaje mi się, że będą wyświetlać to samo, a żeby były niezależne, musiałbyś je podłączyć pod dwa różne gniazda na karcie graficznej.

astrorek
komentarz
komentarz

Mam 2 złącza na karcie, ale oba są zajęte, bo mam 2 monitory. Czy jest jakichś inny sposób na to żebym miał 3-ci monitor?

  • 2 tygodnie później...
liolio
komentarz
komentarz

astrorek jest inny sposób.

Musisz kupić drugą kartę graficzną.

Twoja płyta główna nie ma drugie portu PCI-Express x16, więc musisz kupić jakąś grafike na PCI:

http://www.allegro.pl/8632_karty_pci.html?...&view=gtext.

Pozdrawiam

i witam wszystkich na forum

astrorek
komentarz
komentarz

A wtedy będę mógł przesuwać okno programu z monitora podłączonego do PCI-E, na ten podłączony do PCI?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.