x-kom hosting

Vegas 16 Pro obróbka filmów.

artur6
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Potrzebuję zrenderować nagrane video z pewną szybkością np x3. Wie ktoś w jaki sposób to zrobić lub jak taka opcja się może nazywać?

Program Vegas 16 PRO

 

  • 2 tygodnie później...

krzysiek1
komentarz
komentarz
Dnia 17.11.2020 o 09:44, artur6 napisał:

Witam.

Potrzebuję zrenderować nagrane video z pewną szybkością np x3. Wie ktoś w jaki sposób to zrobić lub jak taka opcja się może nazywać?

Program Vegas 16 PRO

 

Nie wiem jak Ci doradzić w kwestii o którą pytasz ale chciałem przy okazji zapytać jaki masz system w kompie ?  Ja mam Vegasa 12 Pro i na starym kompie na Win 7 hulał ten program az miło. Nie miałem zadnych problemów. Niestety stary komp był wolny i renderingi trwały bardzo długo. Nie dawno zmieniłem kompa i oczywiscie system na Win 10 i co prawda czasy renderingów bardzo sie skróciły ale Vegas nie działa dobrze. Zdarza sie dość często, że w trakcie renderowania cały program wyłącza się i operacje trzeba powtarzać na nowo. Podejrzewam, że chodzi o jakąś niezgodność w10 z Sony Vegasem 12 pro ? Nie jestem jednak biegły w tym temacie dlatego liczę na jakieś podpowiedzi ekspertów na tym forum. Z góry dziekuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.