x-kom hosting

Problem z YouTube - brak rekomendowanych filmów

lucario20
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od wczoraj mam pewien problem na serwisie youtube, znikneły mi rekomendowane filmy po prawej stronie podczas oglądania filmikow, przejrzałem wiele tematów w interneciee, niestety nikt nie znał odpowiedzi. Dodam że mam tak tylko na swoim głównym koncie i tylko na przeglądarce chrome.
spacer.png

 

Chyba tylko tutaj mogę już sie zgłosić o pomoc.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Jak zalogoujesz się na tym koncie, ale na innej przeglądarce to wszystko jest w porządku? W trybie incognito w Chrome też jest tem sam problem?

 

Pół roku był opisywany podobny problem związanym z brakiem proponowanych filmów z prawej strony i tam akurat okazało się, że to z YouTube były chwilowe problemy:

 

lucario20
komentarz
komentarz

Tylko na tym koncie, niezależnie czy zmienie przeglądarke czy nie, w trybie incognito na chrome również, polecane filmy widzę dopiero gdy zmienię konto lub po prostu sie wyloguje

Anawa
komentarz
komentarz

Wygląda to na problem, który może rozwiązać tylko YouTube. Na Twoim miejscu odczekałbym kilka dni i sprawdził, czy problem dalej występuje. Być może jest to chwilowy problem i rekomendowane filmy pokażą się dopiero jak zostanie usunięta awaria po stronie YT (tak jak to miało miejsce w poprzednim wątku).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.