x-kom hosting

Drukarka do domu

Kosa7808
utworzono
utworzono

Witam znowu jestem zmuszony prosić o pomoc i mam nadzieję że także tym razem uzyskam od was wsparcie.

 

Potrzebna drukarka, skaner do użytku domowego, kolor. Miesięcznie kilkanaście kilkadziesiąt stron głównie szkoła. Szukam czegoś z wydajnymi tuszami i żeby nie kosztowały kosmosu. Budżet 400-500 zł co możecie polecić i czy w ogóle to realne bo jak patrzę na ceny drukarek to szok

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

tapczan2
komentarz
komentarz

Najtańsza eksploatacja będzie w drukarce z systemem "EcoTank" oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu.

Niestety najtańszy  Epson EcoTank L3111 kosztuje 699 zł.

 

W Twoim budżecie celuj w HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 ale tu już eksploatacja będzie droższa.

Smolasty
komentarz
komentarz

Moim zdaniem przy zakupie drukarki, nie powinieneś kierować się głównie kosztem zakupu, a kosztami eksploatacji. Z całego chciałbym Ci polecić Brothera (sam go używam od 5-6 lat i nie miałem z nim żadnego problemu, a koszty tuszów są śmieszne), ale tutaj ich cena dwukrotnie przekracza ustalony przez Ciebie budżet. 

W Twoim budżecie mogę podrzucić tego Cannona, tutaj w zależności od ceny tuszu w danym sklepie będzie koło 40gr (monochrom)
Canon PIXMA TS5351

W tym modelu masz już opcje drukowania po Wi-Fi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.