x-kom hosting

Adobe Creative Cloud - zakup subskrypcji

ymw91
utworzono
utworzono

Witam,

 

chodzi mi ostatnio po głowie aby rozpocząć naukę w programach Adobe. Chciałbym zakupić oryginalne programy (ze względu na aktualizacje i nowości), ale ponieważ piractwo się rozszerzyło na potęgę Adobe zrezygnowało z wydawania dożywotnich licencji i skupiło się na subskrypcji. Przeszukując allegro natknąłem się na kilka aukcji które cenowo mają dużą rozbieżność. Kupienie licencji kosztuje od 489,- do 1999,-. Moje pytanie: dlaczego jest taka duża różnica między tymi sklepami? Wszystkie aukcje wyglądają tak samo, ten sam "produkt", te same opisy...

 

Być może wykupienie pełnej subskrypcji (20 aplikacji) dla osoby która chce się uczyć i szlifować jeden program to przesada. Chciałbym zacząć od Adobe Illustrator, a zakup też daje do myślenia...

 

Proszę o pomoc :)

 

 

adobe.jpg

adobe2.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.