x-kom hosting

Nagrywanie cs go obs studio.

Bartexvp
utworzono
utworzono

Od pewnej aktualizacji cs go, nie da się go nagrywać obs'em, chyba że włączy się nagrywanie pulpitu, a nie samej gry no i ja tak bym robił tylko jest pewien problem, a mianowicie gram w cs'a 4:3, a monitor mam 16:9, no i jak nagrywam tym obs'em, to nie nagrywa się tak że czarne pasy są normalnie po bokach, tylko oba czarne pasy lecą na prawą stronę, a sama gra na lewo, da się tak zrobić aby wyśrodkować tego cs'a, czy coś ? Bo to źle wygląda jak gra jest z lewej strony, a po prawej wielki czarny pas.

  • 2 tygodnie później...

artur6
komentarz
komentarz
Dnia 7.11.2020 o 17:14, Bartexvp napisał:

Od pewnej aktualizacji cs go, nie da się go nagrywać obs'em, chyba że włączy się nagrywanie pulpitu, a nie samej gry no i ja tak bym robił tylko jest pewien problem, a mianowicie gram w cs'a 4:3, a monitor mam 16:9, no i jak nagrywam tym obs'em, to nie nagrywa się tak że czarne pasy są normalnie po bokach, tylko oba czarne pasy lecą na prawą stronę, a sama gra na lewo, da się tak zrobić aby wyśrodkować tego cs'a, czy coś ? Bo to źle wygląda jak gra jest z lewej strony, a po prawej wielki czarny pas.

Żebyś mógł nagrywać teraz musisz wejść na steama->CS go->właściwości->opcje uruchamiania i tam wpisać -allow_third_party_software

To umożliwi Ci nagrywanie obs tylko będziesz miał mniejszy współczynnik zaufania i może ci częsciej dobierać cheaterów.

Co do pasków to w OBS masz ekran poglądowy. Klikasz na niego i możesz rozciągać i zmniejszać obraz. Jak wciśniesz alt to możesz go przyciąć to której strony tylko chcesz.

Mam nadzieje ze pomogłem. W razie czego pisz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.