x-kom hosting

Stworzenie strony internetowej i jej eksport

Wilkołak1985
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie 

 

Planuję stworzyć stronę internetową, najlepiej w jakimś kreatorze edytując szablon ze względu na to że moja znajomość kodu nie jest powalająca.

 

Zaznaczam że posiadam istniejącą domenę i hosting

 

 

Wiem że istnieją kreatory pozwalające w intuicyjny sposób na jej stworzenie (np Wix, SquareSpace) i wygląda to całkiem ciekawie. 

 

Pytanie kluczowe czy któryś z kreatorów oprócz własnej domeny i hostingu oferuje migrację strony do już istniejących?

 

Czy moglibyście mi polecić jakiś kreator lub program który mógłbym zakupić żeby ogarnąć temat?

 

Jak to wygląda cenowo? Który kreator lub program wg was będzie odpowiedni do stworzenia i w miarę możliwości aktualizacji prostszej strony (bez e-commerce) nie za miliony? Czy istnieje możliwość subskrypcji rocznej?

 

Będę wdzięczny za pomoc...

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Edytowane przez Wilkołak1985

-n3veR
komentarz
komentarz

Zgłoś się do jakiegoś programisty albo agencji co postawi Ci stronę na Wordpress w kreatorze. Albo nawet sam możesz spróbować to zrobić.

Wordpress ma wbudowany pagebuilder - Gutenberg. Niestety, jeszcze, nie każdy motyw to respektuje. Są też płatne motywy, które maja własne rozwiązania. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

 

Plus takiego rozwiązania, to duża swoboda w modyfikacji wg 'widzi mi się' - a tego nie da Ci żaden dostępny kreator.

Minus wykorzystywania pagebuilderów + tony wtyczek, to wydłużenie ładowania się strony nawet do kilku(nastu) minut.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.