x-kom hosting

Samsung Note 20 Ultra 5G odtwarzacz muzyki / zakupy

pixell
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim forumowiczom,

Zakupiłem w dniu premiery smartfon Note 20 Ultra i moim oczom ujrzałem dla mnie no nie dobry widok a mianowicie nie ma Google Play Muzyka zamiast tego jest YouTube Music i teraz nie powiem ale zgłupiałem po prostu bo co z muzyką, którą miałem zakupioną wcześniej na tym samym koncie to raz a dwa no chciałbym sobie dalej dokonywać zakupów utworów czy albumów i nie bardzo wiem jak? Podpowie mi ktoś z góry dziękuje

Youki
komentarz
komentarz

YT Music zastąpił Google Play muzyka - taką decyzje podjeło Google. Muzyke i playlisty mozna przeniesc do YT Music.

pixell
komentarz
komentarz

@Youki Tak to wyczytałem już, że można ale na to był ograniczony czas a Ja nie mogłem przenieść.

  • 2 tygodnie później...
pixell
komentarz
komentarz

@Youki Wiesz może w jaki sposób można teraz dokonywać zakupów utworów na Android żeby pobrać je sobie bezpośrednio na dysk urządzenia? :sorry:

Youki
komentarz
komentarz

W sumie to nie, ale zapewne jest jakaś usługa do tego. Osobiście korzystam ze streamingu Tidala z opcją możliwości zapisania utworów do odtwarzania offline.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.