x-kom hosting

Nagle pojawił się profil tymczasowy, a użytkownik został usunięty

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Pcmaster21 ,
Pcmaster21
utworzono
utworzono (edytowane)

Dobry wieczór/ dzień dobry, od kilku dni zmagam się z problemem który nazywa się profil tymaczowy. Kilka dni temu gdy uruchomiłem lapka zauważyłem że coś dziwnego się stało i dostrzegłem powiadomienie o tym że jest profil tymaczowy. Wiem że moje dane ( użytkownik ) nie został usunięty, ale nie mam pojęcia jak go przywrócić.

Próbowałem wejść w regedit i tam w podfolderze usunąć dopisek .bak, a w pliku który go nie miał dopisać go, lecz po ponownym uruchomieniu pojawiał się błąd który uniemożliwiał zalogowanie się. Musiałem przez tryb awaryjny ustawić to tak jak było. Usunąć plik z dopiskiem .bak też próbowałem i nic. Bardzo mi zależy na tym aby nie stracić danych.

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Anawa
komentarz
komentarz

Hej.

 

Problem dotyczy Windows 10?

Pcmaster21
komentarz
komentarz

Zapomniałem dodać, windows 7

Anawa
komentarz
komentarz

Zamieść zrzut ekranu z programu CrystalDiskInfo.

  • Rekomendowana odpowiedź
Pcmaster21
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra użytkownik mi się usunoł. Założenie nowego konta administratora pomogło lecz danych nie odzyskałem.

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź jeszcze, czy wszyskto jest ok z dyskiem/dyskami, żeby takie sytuacje odnośnie usuwania konta się nie powtarzały (dane z CrystalDiskInfo).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.