x-kom hosting

Uśpij komputer

Duxmen
utworzono
utworzono

Witam !!!!

jeśli żle zamieściłem pytanie to proszę o poprawę!!to jest raczej głupi problem ale dlamnie duży i nie do rozwiązania!!

mam system Windows 7 professional org.

i ten system ma świetną opcję Uśpij!!

ale jak chcę uśpić to komp mi się wyłonczy i po około 10 s spowrotem się odpala ??????i dla czego to się tak dzieje??

Z góry dziękuje za pomoc!!!

POZDRAWIAM

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

W jaki sposób korzystasz z opcji 'uśpij'?

Duxmen
komentarz
komentarz

start uśpij i tyle ma spać a on po dziesięciu sekundach się odpala spowrotem 10 , 20 s

Anawa
komentarz
komentarz

Wejdź w "Menedżer urządzeń", a następnie wybierz kartę sieciową -> prawy przycisk myszy -> Właściwości -> W zakładce "Zarządzanie energią" zobacz, czy masz odznaczone pola "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera" oraz "Zezwalaj tylko pakierowi Magic na wznawianie pracy komputera"

Duxmen
komentarz
komentarz

image.thumb.png.2f493d0b3b6dd34d65e62bad4ba35a36.pngta

wasze forum też po angielsku i mi jest ciężko się poruszać??

Anawa
komentarz
komentarz

Na dole forum możesz zmienić język (zakładka "Język").

 

Co do obrazka wyżej to odznacz:

  • Wake on Magic Packet
  • Wake on Magic Packet from power off state

I sprawdź czy zadziała (nie wiem, czy tam jeszcze poniżej listy coś jeszcze jest).

Duxmen
komentarz
komentarz

ok język na forum zmieniony Dziękuję!!!

a to jest na liście po niżej ,,,

hhhhh.png

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

To wyłącz też "Wake on Pattern Match" i zobacz, czy uśpienie będzie działać prawidłowo ;) 

Duxmen
komentarz
komentarz

nie, jest to samo jeszcze gorzej bo robi się jakaś zgłupiała przeglondarka ,hehe jak dam na zakładki to otwiera mi się 20 stron naraz no i żadnej nie da się włączyć !!!ten komp chyba dostał kowida !!w sumie ma 7 lat to ma prawo się buntować ,to pewnie bedzie padać płyta główna ,dopiero po twardym resecie wszystko wraca do normy !!no bo co innego nowy oryginalny window antywiru oryginalny opłacany ????sam nie wiem ??mam peceta od 30 lat i takich cudów nie widziałem hhehehe

33333.png

albo jak włączam pudło to wyskakuje mi coś takiego może to jaki wirus??no i w meneger widać te wykrzykniki w żółtym trójkącie ???może to to miesza?

44.png

kkkk.png

Anawa
komentarz
komentarz

Wygląda jakby uruchamiały się wszystkie strony z zakładek w przeglądarce.

Duxmen
komentarz
komentarz

ale już po resecie jest wszystko jak było takcie cuda się dziejom po uśpieniu go i jak się włączy spowrotem no i nie można jeszcze ikon przestawiać po pulpicie ale kij z tym będe normalnie go wyłączał jak było choć polubiałem tą funkcję uśpienia go,trza poczekać aż się coś zjara w pudle to się wymieni 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.