x-kom hosting

Komputer nie wykrywa klawiatury bezprzewodowej

szancuneek
utworzono
utworzono

Witam mam problem z klawiaturą bezprzewodową MODECOM MC-TPK2 VOYAGER po prostu po podłączeniu komputer jej nie widzi.

proszę  o pomoc z góry dziękuję 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak umieścisz odbiornik w porcie USB jest jakiś dymek z informacją o instalowaniu sterowników czy zero reakcji? 

szancuneek
komentarz
komentarz
7 minut temu, Niebieska napisał:

Jak umieścisz odbiornik w porcie USB jest jakiś dymek z informacją o instalowaniu sterowników czy zero reakcji? 

zero reakcji :(

Niebieska
komentarz
komentarz

A masz możliwość sprawdzenia jej przy innym kompie? Nie mam jak sprawdzić, ona jest na baterie czy akumulatorki? 

szancuneek
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

A masz możliwość sprawdzenia jej przy innym kompie? Nie mam jak sprawdzić, ona jest na baterie czy akumulatorki? 

niestety w tej chwili nie mam takiej możliwości ,ma wbudowany akumulator dodam jeszcze że ta klawiatura  świeci.

Niebieska
komentarz
komentarz

Próbowałeś z każdymi portami USB? 

A myszkę też masz bezprzewodową? U mnie w pracy w jednym kompie odbiorniki od myszki i klawiatury wzajemnie się zakłócały. 

szancuneek
komentarz
komentarz
11 minut temu, Niebieska napisał:

Próbowałeś z każdymi portami USB? 

A myszkę też masz bezprzewodową? U mnie w pracy w jednym kompie odbiorniki od myszki i klawiatury wzajemnie się zakłócały. 

z innymi portami USB nie próbowałem ale raczej wątpię bo w tej klawie jest włącznik jak jest ona wyłączona i podłączona to miga dioda  a jak nie jest to nie miga

a myszki nie mam bezprzewodowej 

Niebieska
komentarz
komentarz

Może masz słabo naładowany akumulator i dlatego nie wykrywa klawiatury, podładuj go i sprawdź. 

szancuneek
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Niebieska napisał:

Może masz słabo naładowany akumulator i dlatego nie wykrywa klawiatury, podładuj go i sprawdź. 

ładowała sie prawie 8h. i nic...... :

Niebieska
komentarz
komentarz

To zostało Ci sprawdzić ją z innym kompem i jak też będą problemy to reklamuj.

  • 1 miesiąc później...
Mirayen
komentarz
komentarz

Hej, chciałam zapytać jak sobie poradziłeś z problemem? Bo akurat wyszło, że przytrafiło mi się to samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.