x-kom hosting

Będzie mi ta kamerka działać? Eken Action Camera 1080p

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
bf1234
utworzono
utworzono

Siema. Ogółem to od poniedziałku zaczynają się elekcje, a co za tym idzie wymogi nauczycieli dotyczące ich. Każdy nauczyciel, który mnie uczy wymaga kamerki na zajęciach zdalnych. Nie mam laptopa, więc się zastanawiam czy kamerka, która próbuje podłączyć będzie mi działać (zdjecie poniżej). Nazwa jej to Eken Action Camera 1080p (tak, tak to się nazywa xD). Podłączyłem ją pod komputer przez mini USB na przejściówce USB na USB (chyba tak to można określić) po czym kamerka przy instalowaniu sterowników wywalało errora że jest odłączona a była podłączona. Co mam zrobić, żeby zaczęła działać prawidłowo czy muszę załatwić sobie jakąś inną kamerkę

16035348069937830854346509441807.jpg

16035351648887664730727995012182.jpg

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Z tego co widziałem w internecie wystarczy wyciągnąć kartę pamięci i podłączyć kamerę kablem microUSB do komputera.

bf1234
komentarz
komentarz

ok sprobuje tak zrobic

 

Dobra dziala. dzieki za pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.