x-kom hosting

Rozwiązanie problemu z drukarką hp deskjet 656c

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Mam prośbę o pomoc.

W jaki sposób można znaleźć źródło sterowników 32-bitowych (posiadam oryginalne oprogramowanie drukarki hp deskjet 656c), aby 
skomplikować je z 64-bitową wersją systemu Windows 10 ?

Na stronach producenta HP czy Windows, nie uzyskałem pomocy w tym temacie.

Pozdrawiam,

Krzysiek

anioł2009
komentarz
komentarz

Ale szukasz sterownika 32 bit  czy już go masz i chcesz instalować w systemie 64 bit ???

 

Jeśli już masz to zainstaluj w ścieżce C:\ pliki programów x86\  powinny bez problemu działać.

 

 

Gość
komentarz
komentarz

Problem jest taki, że to bardzo stara drukarka, która nie miała nawet sterowników nawet na Windowsa 8, a co tu dopiero mówić o 10. Oryginalnie nie mieli nawet sterowników na XP, bo została wyprodukowana przed premierą tego systemu. Jeżeli sterowniki uniwersalne które pobiorą się z Windows Update nie zadziałają, to raczej nie ma nadziei na uruchomienie jej na nowym systemie.

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

Witam

  Dziękuje wszystkim za chęć pomocy. Jednak pewna osoba podsunęła mi inny pomysł.

Mam Windows XP na dysku zewnętrznym, natomiast na komputerze mam Windows 10. 

W jaki sposób, po podłączeniu dysku zewnętrznego z Windows XP, mogę na początku uruchomiania komputera przejść na ten

system operacyjny?  Wciskałem opcje: awaryjne uruchamiania, uruchom system normalnie, etc., komputer nie przeszedł z Windows 10

na Windows XP.

Pozdrawiam,

Krzysiek

Gość
komentarz
komentarz

W instrukcji od płyty głównej sprawdź, jak się odpala tam Boot Menu. Zazwyczaj jest to klawisz F12, ale niektórzy producenci używają też F2 lub F10. Przy starcie komputera jak będziesz wciskać ten klawisz odpali się boot menu, które pozwoli na wybranie skąd ma się ładować system. Wybierzesz wtedy dysk USB i jednorazowo wystartujesz z niego.

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc.

Potrzebuje sterowniki do kart sd micro (sandisk) dla sony vaio vgn-nr38, skąd mogę je pobrać?

Ze strony producenta nie mogę ich pobrać, po prostu nie pobiera.

Pozdrawiam,

Krzysiek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.