x-kom hosting

Problem z nagrywarką

Szczechur
utworzono
utworzono

Witam, kupiłem sobie nową nagrywarke dvd i jak ją podłaczam do kompa to wykrywa mi tylko ją a nie wykrywa starej nagrywarki.. stara nagrywarka tez jest dvd tylko chciałem po prostu miec dwa napedy zeby móc bezposrednio przegrywac z płyty na płyte..

Jak odłącze nową nagrywarke to stara spowrotem działa bez problemu..

Moze ktos wie co trzeba zrobic ??

cinomatic
komentarz
komentarz

Na 99% to zapewne zwina zworek na napędach... Ustaw nową nagrywarkę na primiery slave a starą na secondar7 master i wszystko będzie działało... :)

Szczechur
komentarz
komentarz

Problem w tym że jak staram sie w jakimkolwiek slocie wykryc nagrywarke to nie wykrywa..

Moze trzeba gdzie indziej w biosie sie pobawic ale jak daje automatyczne wykrywanie to wykrywa mi tylko twardego na "2 Master" i jedną z nagrywarek na "1 Master".

cinomatic
komentarz
komentarz

To jest na pewno wina zworek wiec musisz sie pobawic ze zworkami i troszke pozmieniac ustawienia zworki od napedu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.