x-kom hosting

Telefon do 1000 zł

TR4XX
utworzono
utworzono

Witam,

Poszukuję nowego telefonu jako, że udało mi się zniszczyć aktualny(zenfone 5).

Używam telefonu do raczej mało wymagających zadań, ale zależy mi na płynności działania.

Nie zależy mi na profesjonalnej jakości zdjęć, także nie chcę dopłacać ponieważ inny wyimaginowany model ma lepszy aparat.

Bardzo, ale to bardzo chciałbym żeby miał stosunkowo kompaktowe wymiary(nic ponad 160mm wysokości).

Nigdy nie miałem telefonu z czystym androidem, a czuję że przypadłby mi do gustu jako że nie potrzebuję wielu opcji personalizacji, a potencjalny zysk na płynności jest miłym dodatkiem. Nie jestem przekonany do xiaomi, oppo i tym podobnych marek w moim budżecie(być może niesłusznie, ale na razie sobie daruję). 

Proszę o pomoc oraz z góry dziękuję. :)

 

Telefony które sam do tej pory znalazłem, które po części wpisują się w moje oczekiwania:

- Motorola Moto G8 Power 64 GB,

- Motorola One Vision 4/128GB,

 

 

Od telefonu oczekuję:

-poręczny  rozmiar,

-dobry ekran,

-szybkie ładowanie,

-usb C,

-mini jack,

-płynność działania,

 

 

 

slivero
komentarz
komentarz

Przy Twoich wymaganiach nie widzę nic lepszego niż wspomniane przez Ciebie Motki :)

  • Dobra wypowiedź 1
TR4XX
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź. Jedyna dostępna opcja to sprzedawca na allegro, który ma firmę od 2020 roku. Oczywiście jest możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni, ale miałem już niemiłą sytuację gdy osoba od której coś kupiłem zakończyła działalność i zostałem sam sobie. Czy w razie ewentualnych problemów z telefonem będę mógł go odesłać bezpośrednio do serwisu Motoroli? 

Tu jest link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/z-polski-motorola-one-vision-dual-sim-4-128gb-9752406080?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed#

Youki
komentarz
komentarz

W aukcji jest napisane 12 miesięcy gwarancji sprzedającego więc nie wygląda to na normalną dystrybucję. 

  • Dziękuję 1
TR4XX
komentarz
komentarz

Dziękuję za pomoc. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.