x-kom hosting

Przeniesienie systemu na SSD, system startuje tylko po naciśnięciu F11

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: luka92 ,
luka92
utworzono
utworzono

Witam, mam problem, otóż przegrywałem dane z systemem z hdd na ssd, podczas przenoszenia chyba wystąpił problem bo system nie chciał wystartować na ssd (wskazywał błąd 428 winload.exe) po podłączeniu ponownie HDD system nie chciał już startować na HDD z tym samym błędem. Potem udało mi się odpalić system kombinująć z BCD itp. ale wystąpił kolejny problem, mianowicie teraz system startuje tylko po wciśnięciu F11, bez wciśnięcia pojawia się błąd Windows boot manager 0xc00000e, czy da się jakoś sytuacje naprawić? Jest jeden dysk ustawiony w bios jako pierwszy, a w systemie w wierszu poleceń diskpartem aktywowałem każdą z 3 możliwych partycji (system drv, windows7, oraz recovery lenovo) na każdej kombinacji ten sam problem, jest to komputer biurowy lenovo. Byłbym wdzięczny za porady

 

Anawa
komentarz
komentarz
19 godzin temu, luka92 napisał:

system startuje tylko po wciśnięciu F11

Wciszkasz F11 i wchodzisz w "Boot menu"?

luka92
komentarz
komentarz

Nie, właśnie wciskam F11 i od razu pojawia się obrazek i pasek ładowania Windowsa

Anawa
komentarz
komentarz

Nie mam na razie pomysłu. @Niebieska @politolog jakieś propozycje rozwiązania?

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób bootowalnego pendrive'a za pomocą Media Creation Tool, ustaw w BIOSie by komp startował z pena i gdy pojawi się menu instalatora wybierz Napraw. 

 

Możesz zobaczyć jeszcze to

 

 

  • Super 1
luka92
komentarz
komentarz

Niestety próba naprawy nic nie daje

Niebieska
komentarz
komentarz

Musisz mieć koniecznie sklonowany system? Bo się zastanawiam czy przypadkiem sklonowany system nie jest tu powodem problemu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.