x-kom hosting

Po wymianie baterii telefon nie uruchamia się, staje na nazwie telefonu.

m5940
utworzono
utworzono

Dobry wieczór,
Ostatnio mam problem z telefonem. Jakoś 2 tygodnie temu wymieniłam baterię w telefonie bo wysiadała. A jakoś po tygodniu wyłączył się i jak go uruchomiłam wyświetliła mi się ikonka androida jakbym zrobiła tzw. twardy reset . Wybrałam jedną opcje: Rebot system now. Pojawiła się nazwa telefonu jakby miał się włączyć ale po pewnym czasie ekran znowu ściemniał i przy ponownej próbie włączenia pojawiła się ikona Androida. Gdy dziś próbowałam go włączyć to wyświetla mi się nazwa telefonu  i teraz nawet nie mogę go wyłączyć. Nie wiem co się mogło stać. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co może być ewentualną przyczyną? Mam nadzieję że jakoś to wyjaśniłam. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Godzinę temu, m5940 napisał:

Dobry wieczór,
Ostatnio mam problem z telefonem. Jakoś 2 tygodnie temu wymieniłam baterię w telefonie bo wysiadała. A jakoś po tygodniu wyłączył się i jak go uruchomiłam wyświetliła mi się ikonka androida jakbym zrobiła tzw. twardy reset . Wybrałam jedną opcje: Rebot system now. Pojawiła się nazwa telefonu jakby miał się włączyć ale po pewnym czasie ekran znowu ściemniał i przy ponownej próbie włączenia pojawiła się ikona Androida. Gdy dziś próbowałam go włączyć to wyświetla mi się nazwa telefonu  i teraz nawet nie mogę go wyłączyć. Nie wiem co się mogło stać. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co może być ewentualną przyczyną? Mam nadzieję że jakoś to wyjaśniłam. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

telefon Samsung GT-S7580

eryk93
komentarz
komentarz

Przyczyną może być sama bateria, a na pewno jest to zamiennik, 

 

Może również siadać oprogramowanie, jest to dość wiekowy model

m5940
komentarz
komentarz
39 minut temu, eryk93 napisał:

Przyczyną może być sama bateria, a na pewno jest to zamiennik, 

 

Może również siadać oprogramowanie, jest to dość wiekowy model

A jeśli po włożeniu baterii która miałam wcześniej ( ta na pewno jest oryginalna) 

telefon nadal się nie chce uruchomić ?

eryk93
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej wysiadło oprogramowanie

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.