x-kom hosting

Netia 1GB/s światłowód a cs:go

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
kmo1994
utworzono
utworzono

Witam chciałbym się dowiedzieć jak to jest z światłowodem z Netii 1gb/s a grą cs:go chodzi o ping na meczach turniejowych i ogólnie. Jeżeli są tutaj osoby korzystające z tej usługi proszę o wrzucenie screena z gierki. Mogło by też być foto z umowy jakie prędkości tam gwarantują min/max wysylanie i pobieranie. Dodatkowo pytanie czy miejsce zamieszkania może mieć wpływ na prędkości mojej potencjalnej Netii a waszej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

kmo1994
komentarz
komentarz

Halo posiada ktoś tę Netię i używa do gier ?

Niebieska
komentarz
komentarz

W pracy mam chyba netię i mamy zakaz na gry online :P Ale ping jest niski. 

kmo1994
komentarz
komentarz
20 minut temu, Niebieska napisał:

W pracy mam chyba netię i mamy zakaz na gry online :P Ale ping jest niski. 

Właśnie nie mogę znaleźć nic podobnego na forum co podpowiedziało by mi w temacie

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Ja bym poszukał na jakimś dedykowanym forum CSa. Nie zapomnij też podać mniej więcej lokalizacji (miejscowość, dzielnica), bo nawet w wypadku światłowodu to ma znaczenie.

kmo1994
komentarz
komentarz
31 minut temu, narmiak napisał:

Ja bym poszukał na jakimś dedykowanym forum CSa. Nie zapomnij też podać mniej więcej lokalizacji (miejscowość, dzielnica), bo nawet w wypadku światłowodu to ma znaczenie.

Hmm ok coś poszukam. Dzięki

gavron7
komentarz
komentarz

a ja stawiam że masz problem z wifi a nie z netem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.