x-kom hosting

Czy warto inwestowac?

Teroic
utworzono
utworzono

Czy warto zmienic e4300 na e8400 i chlodzenie budy z Scythe Infinity na jakies lepszy?

Jesli e8400 to chcialbym krecic go do 4,2ghz ale nie wiem czy pamiatki dadza rade i dlatego ten topic

Skoro pamieci nie dadza rady to chyba nie ma sensu kupywac. Szkoda hajsu wg. mnie na te tylko 500mhz

snip91
komentarz
komentarz

Pamięci nie polecą o wiele wyżej niż są teraz.

Chłodzenia nie ma sensu zmieniać, procek można.

Gość
komentarz
komentarz

Do 4,2ghz e8400 potrzeba pamięci robiące 932mhz.

Nocturn
komentarz
komentarz

Tyle, że jest taki problem iż nie odczujesz większego Kopa fps'ów, więc moim zdaniem szkoda wydawać pieniądze

mis456
komentarz
komentarz

Przy 8800GT odczuje różnicę między E4300 a e8400

Teroic
komentarz
komentarz
Do 4,2ghz e8400 potrzeba pamięci robiące 932mhz.

Ramy mam na 946mhz Cl5 i do 1000 beda wytrzymywac wiec da rade e8400 do 4,2ghz?

A na scythe infinity jest dobry wiatrak czy lepiej kupic 3000obr.min? (Komp glosni juz chodzi przez 8800gt)

@mis456 jakie max takty na 8800gt?

Gość
komentarz
komentarz
Ramy mam na 946mhz Cl5 i do 1000 beda wytrzymywac wiec da rade e8400 do 4,2ghz?

Tak.

A na scythe infinity jest dobry wiatrak czy lepiej kupic 3000obr.min? (Komp glosni juz chodzi przez 8800gt)

Jest dobry. Ten 3k rpm będzie okropnie głośno chodził.

mis456
komentarz
komentarz
@mis456 jakie max takty na 8800gt?

Bez zmiany napięcia doszedłem do 670/970.

Zmienaic anpięcia nie chcę bo mam tylko jedną wtyczkę PCI do niego podłączoną a więcej wolnych nei mam.

Ale idzie ona znacznie wyżej

bastard
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma sensu wymieniac. Za duzo wydanej kasy przy malym wzroscie wydajnosci

Lepiej odloz kase i czekaj na nowe Nehalem`y :)

astrorek
komentarz
komentarz

Jak masz E4300 dobrze podkręconego, to lepiej poczekać na np. E8600 czy inne nowe Intele.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.