x-kom hosting

Chciał bym dowiedziec sie co to za aplikacja na PC

bonez2119
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie posiadam tylko ikonę tej aplikacji wrzucę zdjecie nie wiedziałem w jaka kategorie tematu to wrzucic wiec daje tutaj z góry dziekuje za odpowiedzi. Zdjecie jest w słabej jakości.

121228321_866964950501859_8136721680487890741_n.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Przeskanuj komputer Malwarebytes i AdwCleanerem, usuń bądź daj do kwarantanny to co znajdą. 

  • Dobra wypowiedź 1
bonez2119
komentarz
komentarz

znaczy to nie jest u mnie na kompie a chciał bym wiedziec co ta aplikacja robi

 

Niebieska
komentarz
komentarz

A co się dzieje na kompie gdzie to jest?

anioł2009
komentarz
komentarz

Customową ikonę można podpiąć pod każdy program...Np ikonkę gry gta 5 mogę podpiąć pod program .exe z ransomware który zaszyfruje Ci pliki. To może być wszystko albo nic.

  • Dobra wypowiedź 1
bonez2119
komentarz
komentarz

tak wiem o tym ale raczej to jest podstawowa ikona, ale dziekuje za wypowiedz.

 

11 minut temu, Niebieska napisał:

A co się dzieje na kompie gdzie to jest?

to jest mój stary ss i chciał bym dowiedziec sie co to bylo bo ja mam dziure.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli masz Windowsa 10 to otwórz manager zadań i w pierwszej zakładce znajdziesz procesy oraz ich ikonki. Jeżeli proces jest aktywny, to będzie jego nazwa. Jak najedziesz na ikonkę, to też powinna się pojawić nazwa programu.

bonez2119
komentarz
komentarz
Teraz, narmiak napisał:

Jeżeli masz Windowsa 10 to otwórz manager zadań i w pierwszej zakładce znajdziesz procesy oraz ich ikonki. Jeżeli proces jest aktywny, to będzie jego nazwa. Jak najedziesz na ikonkę, to też powinna się pojawić nazwa programu.

tak jak napisałem powyżej nie mam dostepu juz do tej aplikacji ani na kompie ani w głowie nie pamietam co to było po prostu ten screen jest z przed 2lat 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.