x-kom hosting

(Wycena) GTX 760 ti 4gb

Bartek33234
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, planowałem zrobić układ chłodzenia wodnego do karty graficznej gtx 760, ale niestety uszkodziłem fabryczne chłodzenie. Nie chcąc bawić się z tym dalej planuję sprzedać samą kartę bez chłodzenia i mam pytanie, za ile to wystawić?

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx760oc-4gb-pci-e-256bit-gv-n760oc-4gd-597911/

 

Bartek33234
komentarz
komentarz

Bez chłodzenia

Christopher D.
komentarz
komentarz

Bez chłodzenia nikt tej karty nie kupi niestety, można powiedzieć ze w takim stanie jest bezwartościowa,mogę się mylić,ale koszt zakupu chłodzenia będzie większy lub podobny jak kupno takiej samej ale sprawnej karty.

  • Dziękuję 1
slivero
komentarz
komentarz

Powiem tak za 340-350 zł można kupić GTX-a 760 z 4GB pamięci VRAM, oczywiście sprawnego w pełni. Nie oczekiwałbym ceny za używany produkt bez sprawnego chłodzenia więcej niż 100-120 zł .

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.