x-kom hosting

Jak zablokować okienka z wyskakującymi filmikami.

piesman
utworzono
utworzono (edytowane)

Przepraszam za wyrażenie i ogólną irytację, ale już mnie krew zalewa. Jak zablokować to g..no?! Próbowałem już wszystkiego! Chodzi o samoczynnie włączające się filmiki, na stronach informacyjnych, np. onet, przykładowa strona: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-morawiecki-w-butach-szumowskiego-newsletter/xfjcrvs,79cfc278

Chcę w spokoju poczytać, a nie oglądać Morawieckiego w masce. Jak przewijam na dół to żeby mnie dodatkowo wnerwić (bo innego racjonalnego powodu nie widzę), ten nieinteresujący mnie filmik przechodzi do ramki w prawym górnym rogu i zjeżdża razem ze stroną. Jak to zablokować na stałe? Niech mi ktoś podpowie bo wyjdę z siebie i stanę obok. Od rana próbuję i nic nie działa... Kiedyś nawet pisałem do onetu żeby to zlikwidowali, ale oczywiście mnie olali.

 

Ps. Takie gie jest oczywiście na praktycznie wszystkich portalach informacyjnych.

 

Ps. 2: Używa, przeglądarki Chrome.

anioł2009
komentarz
komentarz
21 minut temu, piesman napisał:

Przepraszam za wyrażenie i ogólną irytację, ale już mnie krew zalewa. Jak zablokować to g..no?! Próbowałem już wszystkiego! Chodzi o samoczynnie włączające się filmiki, na stronach informacyjnych, np. onet, przykładowa strona: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-morawiecki-w-butach-szumowskiego-newsletter/xfjcrvs,79cfc278

Chcę w spokoju poczytać, a nie oglądać Morawieckiego w masce. Jak przewijam na dół to żeby mnie dodatkowo wnerwić (bo innego racjonalnego powodu nie widzę), ten nieinteresujący mnie filmik przechodzi do ramki w prawym górnym rogu i zjeżdża razem ze stroną. Jak to zablokować na stałe? Niech mi ktoś podpowie bo wyjdę z siebie i stanę obok. Od rana próbuję i nic nie działa... Kiedyś nawet pisałem do onetu żeby to zlikwidowali, ale oczywiście mnie olali.

 

Ps. Takie gie jest oczywiście na praktycznie wszystkich portalach informacyjnych.

 

Ps. 2: Używa, przeglądarki Chrome.

 

A używałeś uBlock origin ??? U mnie blokuje te filmiki bez problemów.

piesman
komentarz
komentarz (edytowane)

A co tam ustawiłeś? Bo domyślnie to dziadostwo dalej się włącza. Mi zależy na tym żeby te filmiki się nie uruchamiały bez mojego kliknięcia i żeby nie zjeżdżały za mną w dół. Co za kretyn w ogóle to wymyślił?

 

Edit: Chyba zablokowałem. Ale i tak chociaż sam krzyżyk się pojawia i jeździ za mną po stronie. Szczyt idiotyzmu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.