x-kom hosting

Tajemniczy telefon...

DeepCore
utworzono
utworzono

Szanowni forumowicze,

Próbuję ustalić markę i model tajemniczego telefonu. Staram się to uczynić już od dłuższego czasu. Bezskutecznie. Nie posiadam do niego ładowarki, a wejście ładowania nie przypomina mi żadnego jakie widziałem i żaden kabel nie pasuje do gniazda ładowania. Na naklejce znamionowej napisane jest ZTC Q2280. Szukałem w sieci. Kompletnie nic nie znalazłem, co mnie szczerze zdziwiło. 
Podsyłam zdjęcia owego telefonu. Może ktoś z Państwa pomoże mi ustalić co to za cudo.

 

--

Pozdrawiam,

Z poważaniem

DeepCore

Phone 1.jpg

Phone 2.jpg

Phone 3.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Już po wpisaniu w google ztc q2280 wiadomo że to siemens

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

DeepCore
komentarz
komentarz

Zaskoczyłeś mnie serio. Wpisywałem dokładnie jak z naklejki i nie znalazłem słowa, że to Siemens. Poważnie.

 

Wielkie dziękuję.

Z drugiej strony pamiętam, że Siemensy miały inne gniazda ładowania... A chcę poszukać i kupić do niego ładowarkę.

DeepCore
komentarz
komentarz
Dnia 4.10.2020 o 19:02, gavron7 napisał:

Już po wpisaniu w google ztc q2280 wiadomo że to siemens

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka
 

 

Z czystej ciekawości zapytałem fizycznie w jednym serwisie w swoim mieście. Nie mieli pojęcia co to za słuchawka. A co do gniazda, to przekonywali mnie, że to nie jest Siemens a jakaś autorska chińszczyzna. Podładowali odrobinę baterie zasilaczem serwisowym i telefon się kopnął. Jest jeszcze na Windows Mobile :). Działa, a tym samym jeszcze bardziej jestem zmotywowany zakupić zestaw do ładowania. Pomoże ktoś z Szanownych?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.