x-kom hosting

Aktualizacja forum

Niebieska
komentarz
komentarz

Bardzo mi się podoba nowy styl forum, wreszcie pojawiła się jedna, bardzo przeze mnie pożądana opcja w wersji mobilnej :D

  • Super 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Fajny layout... opcja notatki z kolorem jest super.

 

25 minut temu, Niebieska napisał:

wreszcie pojawiła się jedna, bardzo przeze mnie pożądana opcja w wersji mobilnej

 

A co tam nowego się pojawiło?  pochwal się  :D

  • Super 1
mstr
komentarz
komentarz

Wow, co za zmiana. Teraz forum jest bardziej przejrzyste i nowoczesne. Zmiana na plus ;)

  • Super 1
politolog
komentarz
komentarz

Jestem tworem przyzwyczajenia, do zmian podchodzę niechętnie, ale w tym przypadku to strzał w dziesiątkę.

  • Super 1
mstr
komentarz
komentarz

Nie jestem pewny, ale z 3h temu nie wyświetlały się rozwiązane problemy pod awatarem. To też nowa funkcja? Fajny szczególik :)

anioł2009
komentarz
komentarz

giphy.gif

 

A jeszcze jak kiedyś customowe motywy wejdą to będzie " me gusta " :D

  • Super 1
  • Haha 1
Anawa
komentarz
komentarz

@mstr Tak, nowy dodatek.

Niebieska
komentarz
komentarz

W sumie nie przypuszczałam, że mam aż tyle rozwiązanych problemów, zdziwiłam się.

mstr
komentarz
komentarz
43 minuty temu, Niebieska napisał:

W sumie nie przypuszczałam, że mam aż tyle rozwiązanych problemów, zdziwiłam się.

Miałabyś na spokojnie 2x więcej, lecz często po rozwiązaniu problemu ktoś zapomina o forum lub daje samego "+" co nie zmienia faktu, że rozwiązałaś problem :)

Niebieska
komentarz
komentarz

Może i tak, ale najważniejsze, że się pomogło :)

Gawel
komentarz
komentarz

Dobra gadu gadu, @Anawa komu sprzedałeś ciemny motyw, znowu muszę walczyć z Dark Reader i mam pstrokato :) 

Niebieska
komentarz
komentarz

Cierpliwości :P 

Anawa
komentarz
komentarz

@Gawel Dodałem motyw "ForumPC (Dark). Docelowo ma pojawić się szablon, gdzie za pomocą 1 kliknięcia będzie się motyw na ciemny zmieniać.

  • Super 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Wow, ale fajny! :D 

KillaHill
komentarz
komentarz

Warto ogarnąć na ciemnym stylu wszystkie czcionki, które są czarne. 

 

U+, sygnatury, tytuły użytkownika etc. 

eryk93
komentarz
komentarz

Mnie osobiście odrobinę drażni ten hamburger na mobile menu, jest czarny i kiepsko komponuje się z resztą 

IMG_20201007_230338.jpg

Anawa
komentarz
komentarz
Dnia 5.10.2020 o 16:26, KillaHill napisał:

Warto ogarnąć na ciemnym stylu wszystkie czcionki, które są czarne. 

U+, sygnatury, tytuły użytkownika etc. 

To będzie trudno zrobić, ponieważ kolory grup ustawione są na sztywno, a sygnatury użytkownicy sami ustawiają (można jedynie tło zmienić na standardowe).

 

23 godziny temu, eryk93 napisał:

Mnie osobiście odrobinę drażni ten hamburger na mobile menu, jest czarny i kiepsko komponuje się z resztą 

Tak, mnie też trochę drażnił. Już to zmieniłem na jaśniejszy kolor. Trzeba pewnie wyczyścić pliki podręczne przeglądarki, żeby zobaczyć efekt.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.